newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

Zobacz Puchar Intel Extreme Masters i zrób sobie z nim zdjęcie w Katowickiej

Mistrzowski puchar jednego z najważniejszych turniejów e-sportowych na świecie, fotel gamingowy warty 55 tysięcy złotych czy też inne, ciekawe nagrody, to tylko kilka z atrakcji, które będą czekały na odwiedzających w dniach 21-23 lutego Galerię Katowicką. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

Trophy Tour to bezpłatne wydarzenie, które odbędzie się w dniach 21 – 23 lutego w Galerii Katowickiej. Przez cały weekend będzie można zrobić sobie zdjęcie z trofeum IEM Katowice, czyli jednego z najważniejszych turniejów e-sportowych na świecie. Odwiedzający będą mogli także przetestować przeznaczony dla graczy sprzęt marki Acer Predator, w tym fotel gamingowy Predator Thronos warty 55 tysięcy złotych. Ponadto z pomocą hostess będzie można zapisać się do Planet9, czyli rozwijającej się platformy dla graczy. Na osoby, które przyjdą w ten weekend do Galerii Katowickiej, czekają także kody zniżkowe na zakupy sprzętu komputerowego w Acer Store oraz atrakcyjne nagrody.

Natomiast w niedzielę, 23 lutego, na miejscu pojawią się popularni twórcy internetowi zajmujący się grami komputerowymi – Tivolt (622 tys. subskrybentów na YouTube, 109 tys. polubień na Facebooku, 64 tys. obserwujących na Instagramie) i Ziemniak (737 tys. subskrybentów na YouTube, 67 tys. polubień na Facebooku, 87 tys. obserwujących na Instagramie). Gościem specjalnym Trophy Tour będzie WuWunio (208 tys. subskrybentów na YouTube, 61 tys. polubień na Facebooku, 61 tys. obserwujących na Instagramie). Cała trójka, wraz z Predator Girl – Luizą (55 tys. obserwujących na Instagramie), porozmawia o grach komputerowych czy też profesjonalnej rywalizacji w nich. Odwiedzający będą mogli również spotkać się ze wspomnianymi twórcami internetowym i zrobić sobie z nimi zdjęcie. Weekendowe wydarzenie w Galerii Katowickiej to przedsmak Intel Extreme Masters Katowice, czyli największego w Europie wydarzenia łączącego świat gamingu ze światem e-sportu.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/533636157509624

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.