Wreszcie Święta!! Cały rok czekania i oto są, całe na biało! W Katowickiej, jak co roku z tej okazji, mamy pakiet przydatnych akcji!

Po pierwsze:

PAKUJEMY PREZENTY ZA PARAGON

Wystarczy, że kupisz u nas prezenty za min. 100 zł i udasz się z paragonem i prezentem do naszej Pakowalni - znajdziesz ją na poz. 0, przy SEPHORZE. To właśnie tam nasze pracowite elfy cudnie zapakują Twój prezent tak pięknie, że aż szkoda będzie odpakować!

 

POMAGAMY POMAGAĆ!

A jak już zrobisz zakupy i zapakujesz prezent to pozwól sobie na mały gest wielkiej dobroci! Tuż obok Pakowalni znajdziesz trzy ekrany, na każdym z nich prezentujemy jedną z instytucji, którym możesz pomóc oddając na nią swój głos. Wybierać będziesz między Domem Aniołów Stróżów, Miejskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach i stworzyszeniem Mocni Razem.

ZOSTAŃ GWIAZDĄ INSTAGRAMA

Albo po prostu sprawdź, jak będziesz się prezentować w śnieżnej kuli! Wyjątkowy, cudownie świąteczny Instapoint znajdziesz na poziomie 0 :)

No to Ho, Ho, Ho! Widzimy się w Katowickiej!

Wreszcie Święta

Zobacz inne aktualności

NA PARKINGU ZMIENIAMY RZECZY NA LEPSZE!

Data obowiązywania wydarzenia
Mamy dla Was ważne wiadomości! Galeria Katowicka wprowadzi na parkingu system ticketless – już wkrótce parkowanie bez biletów! W poniedziałek 26 lutego na parkingu pod Galerią Katowicką  rozpoczynamy instalację nowego...
zobacz aktualność
Na parkingu zmieniamy rzeczy na lepsze
Walentynkowe Love!

WALENTYNKOWE LOVE

Data obowiązywania wydarzenia
Walentynkowe Love w KatoKarcie to ten moment, kiedy możesz powiedzieć KOCHAM CIĘ uroczym prezentem komu tylko chcesz! Zbieraj w KatoKarcie naklejki za zakupy i odbieraj nagrody! Jak? Tak: Zrób zakupy...
zobacz aktualność - WALENTYNKOWE LOVE
ZOBACZ WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI - przejdź do strony aktualności
Pierwsza apla animacji aktualności
Pierwsza apla animacji aktualności