Wreszcie Święta!! Cały rok czekania i oto są, całe na biało! W Katowickiej, jak co roku z tej okazji, mamy pakiet przydatnych akcji!

Po pierwsze:

PAKUJEMY PREZENTY ZA PARAGON

Wystarczy, że kupisz u nas prezenty za min. 100 zł i udasz się z paragonem i prezentem do naszej Pakowalni - znajdziesz ją na poz. 0, przy SEPHORZE. To właśnie tam nasze pracowite elfy cudnie zapakują Twój prezent tak pięknie, że aż szkoda będzie odpakować!

 

POMAGAMY POMAGAĆ!

A jak już zrobisz zakupy i zapakujesz prezent to pozwól sobie na mały gest wielkiej dobroci! Tuż obok Pakowalni znajdziesz trzy ekrany, na każdym z nich prezentujemy jedną z instytucji, którym możesz pomóc oddając na nią swój głos. Wybierać będziesz między Domem Aniołów Stróżów, Miejskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach i stworzyszeniem Mocni Razem.

ZOSTAŃ GWIAZDĄ INSTAGRAMA

Albo po prostu sprawdź, jak będziesz się prezentować w śnieżnej kuli! Wyjątkowy, cudownie świąteczny Instapoint znajdziesz na poziomie 0 :)

No to Ho, Ho, Ho! Widzimy się w Katowickiej!

Wreszcie Święta

Zobacz inne aktualności

DAJ POCZYTAĆ! I ZŁAP DO 500 PKT W KATOKARCIE

Data obowiązywania wydarzenia 17.06-22.06.2024
Masz przeczytane książki i chcesz się nimi podzielić? No to śmiało, zrób to w KatoKarcie! Za każdą oddaną ksiażkę dostaniesz 100 pkt, a oddać ich możesz aż 5 :) Książki...
zobacz aktualność
GK_KSIĄŻKI_www slider_800x800 px
gk_pakiet_mocny_duet_800x800

MOCNY DUET W MAKARUNIE!

Data obowiązywania wydarzenia 1.06-30.06.2024
Makaron? Lemoniada? Dlaczego się ograniczać? Od czerwca w ofercie - mały box i orzeźwiająca lemoniada w super cenie 29,99 zł* Sześć rodzajów sosów i aż cztery smaki lemoniady. Ty wybierasz!...
zobacz aktualność - MOCNY DUET W MAKARUNIE!
ZOBACZ WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI - przejdź do strony aktualności
Pierwsza apla animacji aktualności
Pierwsza apla animacji aktualności