newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_dojazd

Do Galerii Katowickiej dostaniesz się autobusem, piechotą,
pociągiem, rowerem, samochodem oraz tramwajem.

Galeria Katowicka znajduje się tuż przy Dworcu PKP.

Galeria Katowicka połączona jest bezpośrednio z podziemnym dworcem autobusowym komunikacji miejskiej ZTM. Na tym dworcu zatrzymują się autobusy linii: 0, 9, 10, 12, 37, 48, 50, 110, 115, 193, 297, 600, 672, 674, 689, 812, 910, Lotnisko.

W niedalekiej odległości znajdują się również przystanki:

Katowice Andrzeja Dworzec: 51, 120, 130, 130N, 133, 170, 632, 880, 910, Lotnisko.

Katowice Rynek: 820, 830,830N

Katowice Stawowa (Mickiewicza): 6, 7, 297N, 657N,840, 840N, 870, 905N

Sprawdź aktualny rozkład jazdy

Wyznacz trasę do Galerii

Galeria Katowicka zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta, bezpośrednio przy dworcu kolejowym. Dojście od strony Rynku możliwe jest ulicą Młyńską i ulicą 3-go Maja.

Wejście główne znajduje się od strony ulicy 3-go Maja (skrzyżowanie z ulicą Stawową). Idąc od strony Placu Marii i Lecha Kaczyńskich lub od strony ulicy Słowackiego – wejść można przez nową halę dworca kolejowego.

Wyznacz trasę do Galerii

Galeria Katowicka połączona jest bezpośrednio z głównym dworcem kolejowym od strony Placu Marii i Lecha Kaczyńskich. Wejście znajduje się w środkowej części nowej hali dworca.

Sprawdź rozkład jazdy

Na Placu Marii i Lecha Kaczyńskich, w pobliżu wejścia głównego, znajduje się miejsce ze stojakami, gdzie można zostawić rowery.

Wyznacz trasę do Galerii

Galeria Katowicka oferuje 1200 miejsc parkingowych zlokalizowanych na dwóch poziomach: -2 (parking zielony) oraz -3 (parking niebieski). Wjazd na parking podziemny możliwy jest od strony ulicy Słowackiego lub przez tunel od strony ulicy Dworcowej.

Codziennie, między godzinami 7.00 i 24.00, pierwsze dwie godziny korzystania z parkingu są BEZPŁATNE.

Każda kolejna godzina to koszt w wysokości 3 zł.

Parking czynny jest całą dobę.

Wyznacz trasę do Galerii

Przy głównym wejściu do Galerii Katowickiej, od strony ulicy 3-go Maja, znajduje się przystanek tramwajowy, który obsługuje linie: 7,20,40

W pobliżu znajdują się także przystanki tramwajowe:
Katowice Rynek: 6,7,11,16,19,33
Katowice Rynek (Teatr Śląski): 6,7,11,14,15,16,19,20,33,36,40
Katowice Św. Jana: 6,11,14,15,16,19,33,36

Sprawdź aktualny rozkład jazdy

Wyznacz trasę do Galerii

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.