Wystawa pt. "Combination" to niepowtarzalne zaproszenie do odkrycia trzech unikalnych wizji świata, które zostały wykreowane przez utalentowaną autorkę. W swoich fotografiach artystka używa malarskiego stylu, mocnych kolorów i nietypowych połączeń, w których ukrywa wiele subtelnych detali, pozostawiając przestrzeń do różnorodnych interpretacji. Ekspozycja ta zachęca do eksperymentowania z fotografią, tworzenia niebanalnych wizji szarej rzeczywistości oraz przeniesienia się w świat, który zupełnie wykracza poza naszą codzienność. Prezentowane fotografie pochodzą z różnych cykli, jednakże poprzez ich złączenie, autorka stworzyła coś nowego i niepowtarzalnego.

Zapraszamy na poziom +2 obok Pasibusa.

GK_GALERIA SZTUKI WIKTORIA BIEGUN_www slider_800x800 px

Zobacz inne aktualności

DZIEŃ MAMY W KATOKARCIE

Data obowiązywania wydarzenia
26 maja już za rogiem! Jeśli szukasz prezentu dla Mamy zerknij do aplikacji KatoKarta i sprawdź nasze propozycje w bardzo promocyjnych punktacjach! A jeśli nie masz jeszcze naszej aplikacji naprawdę...
zobacz aktualność
Dzień Matki
Świąteczne godziny otwarcia

GODZINY OTWARCIA W CZWARTEK 30 MAJA (BOŻE CIAŁO)

Data obowiązywania wydarzenia
30 maja w Polsce to Święto Bożego Ciała, w związku z tym Galeria Katowicka jest nieczynna, czynne są natomiast wybrane lokale i punkty :) Zapraszamy!
zobacz aktualność - GODZINY OTWARCIA W CZWARTEK 30 MAJA (BOŻE CIAŁO)
ZOBACZ WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI - przejdź do strony aktualności
Pierwsza apla animacji aktualności
Pierwsza apla animacji aktualności