newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_parking

Biuro Obsługi Parkingu

Biuro obsługi parkingu czynne jest w godzinach 06.00-24.00, 7 dni w tygodniu.
tel. (32) 414-17-24, mail:galeria.katowicka@apcoa.pl

Opłaty

Parking czynny całą dobę, pierwsze 2h gratis: warunek wjazd w godzinach 7-22, każda kolejna rozpoczęta godzina 3zł. Opłata za zgubiony bilet parkingowy wynosi 50 zł.

W godzinach nocnych między 22:00 a 7:00 nie przysługują 2 godziny darmowego postoju. Opłata za parkowanie jest naliczana zaraz po wjeździe na parking.

Parkomaty

Parkomaty znajdują się na obu poziomach parkingu przy wejściach do Galerii Katowickiej. Prosimy uiszczać opłatę przed wyjazdem. Płatność możliwa jest gotówką lub kartą w parkomacie, który znajduje się w sektorze A1 (wyjście od strony Multikina). W razie potrzeby, do Państwa dyspozycji są pracownicy obsługi parkingu, z którymi można się skontaktować poprzez urządzenie głośnomówiące zamontowane w parkomatach.

ParkomatyParkomaty

Abonamenty parkingowe

Wybierz abonament najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb.
 Dostępne plany abonamentowe:
 • 100,00 zł abonament 7-dniowy
 • 200,00 zł abonament do 2 tygodni
 • 300,00 zł abonament do 3 tygodni
 • 350,00 zł abonament miesięczny

Oferta ta jest skierowana zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Jeśli jesteś zainteresowany wykupieniem planu abonamentowego, skontaktuj się z Biurem Obsługi Parkingu.

Myjnia Auto Spa

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży, profesjonalnie przeszkolony personel oraz renomowane preparaty do pielęgnacji samochodów firmy SONAX zapewniają naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych przez nas usług oraz gwarantują dbałość o każdy element karoserii oraz całego wnętrza pojazdu.

Posiadamy szeroki wachlarz usług od samego mycia karoserii z zewnątrz aż po najtwardsze i najtrwalsze powłoki ceramiczne dostępne na rynku dla ochrony lakieru .
Grono naszych licznych stałych Klientów stanowią nie tylko Klienci indywidualni korzystający z rabatów, promocji czy programów lojalnościowych, ale również duże floty samochodowe, którym zapewniamy sprawną obsługę na naszych myjniach.

Myjnia Auto Spa znajduje się na poziomie -2. Klienci myjni parkują do 6 godzin za darmo!

Pokaż na mapie

Navi-Parking w Galerii Katowickiej

Navi-Parking to nowy moduł aplikacji lojalnościowej Galerii Katowickiej. Dzięki tej usłudze bezproblemowo – i najkrótszą drogą – każdy, kto zaparkuje swój samochód na podziemnym parkingu Centrum, dotrze do swojego samochodu.

Navi-Parking to nowoczesny system przygotowany w technologii beaconów, zainstalowanych na 2 poziomach parkingowych. Aby skorzystać z nowej funkcji, posiadacze aplikacji Galerii Katowickiej potwierdzają w aplikacji automatyczne wykrycie miejsca parkingowego lub skanują QR code (aplikacja zapisuje lokalizację). Nowi uczestnicy mają za zadanie zrobienie zdjęcia QR codu, pobranie aplikacji i wczytanie zdjęcia.

Choć nawigacja opiera się na technologii beacon, nie wyklucza jednak możliwości korzystania z niej przez osoby, które nie posiadają jej w swoich telefonach, bądź nie chcą uruchamiać transmisji Bluetooth. Przy włączonej transmisji – nawigacja pracuje w trybie dynamicznym, jest na bieżąco aktualizowana, co znacznie ułatwia orientację w Centrum, jak i na parkingu. Z kolei podczas wyłączonej transmisji Bluetooth prowadzenie odbywa się na podstawie wyrysowanej na mapie ścieżki nawigacyjnej, począwszy od najbliższego wejścia na parking, aż do własnego pojazdu. Nawigacja uwzględnia również prowadzenie osób niepełnosprawnych poprzez kierowanie do najbliższych wind.

zaparkujgk_8072019_mini

Multikino

Dla klientów Multikina oferujemy 6h darmowego postoju.
Zabierz ze sobą bilet parkingowy i okaż go obsłudze kina przy zakupie biletu na seans.

Stacja do ładowania pojazdów elektrycznych


Szanowni Państwo!

Informujemy, iż w związku z przeprowadzaną modernizacją, stacja ładowania pojazdów jest czasowo nieczynna.

Za wszelkie niedogodności uprzejmie przepraszamy

T: 728 383 553
WWW: greengoo.pl

Oznakowanie

Galeria Katowicka dysponuje 1200 miejscami postojowymi zlokalizowanymi na dwóch poziomach parkingu podziemnego oznaczonych kolorami zielonym (poziom -2) oraz niebieskim (poziom -3).

Nad każdym miejscem parkingowym zainstalowane są lampki sygnalizujące kolorem jego dostępność. Lampka świecąca na zielono oznacza miejsce wolne, czerwona sygnalizuje zajęte, a niebieska wskazuje miejsce dla niepełnosprawnych.

Dopuszczalna wysokość pojazdów na parkingu wynosi 2 m.

Wjazd/Wyjazd

Na podziemny parking Galerii Katowickiej wjechać można od strony ul. Słowackiego lub z obu stron tunelu na ul. Dworcowej.

Bezpośrednio z poziomu -3 można wyjechać na ul. Dworcową w kierunku ul. Kościuszki, natomiast z poziomu -2 Galerii Katowickiej można wyjechać na ul. Mikołowską lub ul. Słowackiego.

Możliwy jest przejazd pomiędzy poziomami.

Tymczasowo dostępny pozostaje jedynie parking na poziomie -2. Wjazd od strony ul. Kościuszki jest zamknięty.

Parkowanie w nocy

Zarówno poziom -2 jak i -3 są otwarte 7 dni w tygodniu przez całą dobę.

Na poziom -2 można wjechać z ulicy Słowackiego oraz tunelu w ciągu ulicy Dworcowej (od strony ul. Mikołowskiej).

Wjazd na poziom -3 jest możliwy z tunelu w ciągu ulicy Dworcowej (od strony ul. Kościuszki).

Pragniemy podkreślić, że w godzinach nocnych między 00:00 a 7:00 nie przysługują 2 godziny darmowego postoju. Opłata za parkowanie jest naliczana zaraz po wjeździe na parking.

Wejście/ Wyjście z parkingu w godzinach zamknięcia Galerii

Aby wejść na parking należy skorzystać z windy mieszczącej się w hali dworca kolejowego za kasami lub ulokowanej w centralnej części dworca autobusowego. Windą można dojechać na oba poziomy parkingu galerii: -2 (parking zielony) oraz -3 (parking niebieski).

Aby wyjść z parkingu po zamknięciu galerii należy skierować się do odpowiedniej klatki, gdzie znajduje się winda prowadząca do hali dworca kolejowego na poziomie 0 oraz na teren dworca autobusowego na poziomie -1. Na poziomie -2 jest to klatka w sektorze B6, do której prowadzi zielony chodnik na posadzce, na poziomie -3 jest to klatka w sektorze F6, do której prowadzi chodnik niebieski

Pozostawienie samochodu na dłużej

Dla wszystkich, którzy planują dłuższą podróż i chcą pozostawić samochód w bezpiecznym miejscu mamy wspaniałe rozwiązanie. Na parkingu podziemnym Galerii Katowickiej możecie zaparkować na dowolną ilość dni.

Opłata za postój do 7 dni to maksymalnie 100 zł. Szczegóły dotyczące długości postoju i opłat znajdą się powyżej – abonamenty parkingowe.

Kiss&Ride – Pocałuj i jedź

Miejsca parkingowe Kiss&Ride są przeznaczone do krótkotrwałego parkowania pojazdów, które podwożą lub odwożą bliskich do Centrum Handlowego Galeria Katowicka.

Miejsca parkingowe Kiss&Ride znajdują się w trzech lokalizacjach na parkingu podziemnym, na poziomie –2:

 • naprzeciw wejścia do Galerii przy lokalu Stokrotka,
 • naprzeciw wejścia do Galerii przy lokalu TK Maxx,
 • przy wejściu do klatki prowadzącej na Dworzec PKP.

Miejsca oznakowane są poprzez różowe wypełnienie nawierzchni i centralnie umiejscowiony piktogram „Kiss&Ride”.

Zapoznaj się z regulaminem korzystania z miejsc parkingowych Kiss&Ride.

Miejsca dla rodzin z dziećmi

Miejsca parkingowe dla rodzin z dziećmi znajdują się na każdym z poziomów parkingu podziemnego w dwóch lokalizacjach:

 • obok wejścia do Galerii przy lokalu TK Maxx
  (poziom – 2, poziom – 3)
 • obok wejścia do Galerii przy lokalu Stokrotka
  (poziom – 2, poziom – 3)

Na każdym poziomie zostały dedykowane 4 miejsca parkingowe oznakowane poprzez zielone wypełnienie nawierzchni i centralnie umiejscowiony piktogram „Rodziny z dzieckiem”.

Parking dla rowerów

Przestrzenie dedykowane pod parkingi dla jednośladów tj. rowery, skutery, motory, motocykle, hulajnogi itp. znajdują się w następujących lokalizacjach:

a) Parkingi zewnętrzne – bezpłatne niestrzeżone:

 • przy wejściu głównym do centrum handlowego od strony ul. 3 Maja
 • przy placu Marii i Lecha Kaczyńskich obok ul. Pocztowej

b) Parking wewnętrzny – płatne niestrzeżone:

 • podziemny parking na poziomie – 2 sektor C5, obok biura parkingu APCOA

Przed skorzystaniem z parkingu rowerowego należy uważnie przeczytać regulamin dostępny na niniejszej stronie.

Stacja naprawy rowerów

Jeździsz rowerem i musisz napompować koło lub dokręcić śrubkę? Przy Galerii Katowickiej znajdziesz samoobsługową stację naprawy rowerów, wyposażoną w niezbędne narzędzia.

Stacja znajduje się przy Pl. Kaczyńskich od strony ul. Pocztowej, w sąsiedztwie stojaków rowerowych. Na wyposażeniu stacji są m.in.: wkrętak, zestaw kluczy imbusowych, klucz płaski, klucz nastawny, łyżka do opon, pompka i klin hamulca.

 

image002

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

 • MĘŻCZYZNA
 • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.