Co nowego w Chill&Art?

Architekci z UFFO zabiorą Cię w niezapomnianą podróż po krainie wyobraźni, gdzie każdy detal ma znaczenie i każda linia opowiada własną historię. Rysunek architektoniczny to bardzo precyzyjna i wymagająca forma sztuki, która łączy w sobie zarówno elementy techniczne, jak i artystyczne. Na wystawie można spodziewać się różnorodności tematów, technik i podejścia do rysowania architektury.

Prezentowane prace są pełne detali i precyzji, tworzą niezwykłe historie ukazując emocje. Poznaj magię rysunku i daj się zainspirować! Już na pierwszy rzut oka dostrzeżesz, że prace emanują kreatywnością i niosą za sobą ogrom inspiracji. Pozwól się porwać magii rysunku i doświadcz niesamowitej siły sztuki!

Przyjdź i daj się zainspirować młodzieńczą energią, odwagą, które emanują z każdej prezentowanej pracy.

Wystawa dostępna od 25 czerwca 2024 r. do 31 lipca 2024 r. w Chill&Art - Taka Mała Galeria Sztuki (poz. +2, koło Pasibusa).

 

GK_GALERIA SZTUKI_www slider_800x800 px

Zobacz inne aktualności

DAJ POCZYTAĆ! I ZŁAP DO 500 PKT W KATOKARCIE

Data obowiązywania wydarzenia 17.06-22.06.2024
Masz przeczytane książki i chcesz się nimi podzielić? No to śmiało, zrób to w KatoKarcie! Za każdą oddaną ksiażkę dostaniesz 100 pkt, a oddać ich możesz aż 5 :) Książki...
zobacz aktualność
GK_KSIĄŻKI_www slider_800x800 px
GK_FESTIWAL PIEROGÓW_www slider_800x800 px

FESTIWAL PIEROGÓW W KATOWICKIEJ

Data obowiązywania wydarzenia 14.06-16.06.2024
Przepis na udane popołudnie? Tradycyjne, domowe, polskie, włoskie calzone, gruzińskie chinkali, chińskie baobao, pieczone, gotowane, na słono, na słodko, a także w wersji bezglutenowej…- najpyszniejsze pierogi świata czekają na Ciebie...
zobacz aktualność - FESTIWAL PIEROGÓW W KATOWICKIEJ
ZOBACZ WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI - przejdź do strony aktualności
Pierwsza apla animacji aktualności
Pierwsza apla animacji aktualności