newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GALERIA-BANER-STRONA

 

GK_PWP_logo_scenaGK_900x120

Scene in the Gallery - premiere of the play "Stones"Scene in the Gallery - premiere of the play "Stones"Scene in the Gallery - spectacle "Enchanted suitcase"Scene in the Gallery - theater workshops "New Urban Legends"

 

Premiery spektakli, warsztaty oraz niezwykłe spotkania… Scena w Galerii, czyli 4. scena Teatru Śląskiego to kolejna kulturalna inicjatywa zrealizowana w ramach Projektu Wyższy Poziom.

PYLON-REP-08-09-2020

WRACAMY-pylony2

On wrocil [spektakl] fot Przemyslaw JendroskaOn wrocil [spektakl] fot Przemyslaw JendroskaOn wrocil [spektakl] fot Przemyslaw Jendroska

 

Bilety do kupienia online, w kasie Teatru Śląskiego (Rynek 10) lub przed wejściem na godzinę przed spektaklem.

GK_PWP_logo_900x80

OD 19.02.2018 r. RUSZA NOWA EDYCJA PROJEKTU WYŻSZY POZIOM:

  • JĘZYKOWE PENDOLINO – bezpłatny kurs języka włoskiego dla dzieci w wieku od 4 do 1o lat. Więcej informacji TUTAJ.
  • AKADEMIA BIZNESU – spotkania z ekspertami, szkolenia i warsztaty, nauka języka chińskiego i angielskiego w biznesie, ciekawe spotkania, dyskusje i śniadania branżowe różnych profesji. Więcej informacji TUTAJ.

W centrum miasta, w punkcie docelowym, ale też i w drodze.
W zaskakującej przestrzeni, w miejscu na pozór nieoczywistym.
Nauka, muzyka, sztuka, teatr, film i inne aktywności kreatywne w ramach nowej unikalnej inicjatywy!

Galeria Katowicka ze względu na lokalizację jest dla mieszkańców regionu zarówno miejscem docelowym, jak punktem w drodze! Z pomysłu na funkcję, którą może odegrać w życiu miasta i mieszkańców, powstał projekt zakładający stworzenie odpowiednich warunków i zaplanowanie aktywności, które pozwolą odwiedzającym centrum Katowic doświadczać tego, co wartościowe, a na co, na co dzień, może brakować czasu. Inicjując PROJEKT WYŻSZY POZIOM Galeria Katowicka pragnie stać się tubą miasta, która przyciąga najciekawsze wydarzenia, wspiera instytucje oraz promuje wszystko to, co jest warte uwagi w mieście.

Razem z organizacjami i instytucjami kultury, sztuki oraz ośrodkami nauki, wykorzystując popularną przestrzeń w centrum miasta, Galeria Katowicka oferuje i promuje aktywności oraz przedsięwzięcia, które pozwalają na rozwój, rozbudzanie zainteresowań oraz zwiększanie świadomości kulturalnej, artystycznej i naukowej mieszkańców miasta Katowice oraz miast okolicznych. Głównymi obszarami rozwijanymi w ramach PROJEKTU WYŻSZY POZIOM są: nauka, muzyka, sztuka, teatr, film oraz inne aktywności kulturalne.

Projekt Wyższy PoziomProjekt Wyższy PoziomProjekt Wyższy PoziomProjekt Wyższy PoziomProjekt Wyższy PoziomProjekt Wyższy PoziomProjekt Wyższy PoziomProjekt Wyższy PoziomProjekt Wyższy PoziomProjekt Wyższy PoziomProjekt Wyższy PoziomProjekt Wyższy Poziom

Partnerzy projektu:

Urząd Miasta KatowiceInstytucja Kultury Katowice Miasto OgrodówNarodowa Orkiestra Symfonicznej Polskiego RadiaTeatr ŚląskiUniwersytet ŚląskiUniwersytet RozwojuTeatr TripTeatr Bez ScenyGaleria Pracownia RenesansSekwencja.

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.