W piątek przed Galerią stanie prawdziwy tor do agresywnej jazdy na rolkach!!

W godzinach 14:00-16:00, wszystkie dzieci będą miały okazję skorzystać z bezpłatnej nauki jazdy na rolkach. Wykwalifikowani instruktorzy ze szkółki 4Skater będą prowadzić zajęcia, ucząc najmłodszych tajników tej dyscypliny. Rolkowe szaleństwo zwieńczą zawody z nagrodami dla najmłodszych.

Od 16:00 do 18:00 zaplanowany jest spektakularny pokaz agresywnej jazdy na rolkach, czyli tego, co amatorscy skaterzy lubią najbardziej. Zawodnicy z lokalnej inicjatywy Blading Games zaprezentują swoje umiejętności i wyczyny na specjalnie przygotowanym torze. Będzie to prawdziwa uczta dla fanów sportów ekstremalnych.

Skatepark dla dzieci z rolkami, deskorolkami i hulajnogami otwarty będzie do godziny 20.00, żeby następnie przenieść się na katowicki rynek.

Rolki w Katowickiej

Zobacz inne aktualności

GAME MUSIC CONCERT! Łap bilety!

Data obowiązywania wydarzenia
Lubisz grać w gry? A może lubisz dobrą muzykę? A może kręci Cię i muzyka i gry? Tak czy inaczej mamy dla Ciebie coś extra! Wpadnij do Galerii w sobotę...
zobacz aktualność
Game Music Concert
Na parkingu zmieniamy rzeczy na lepsze

NA PARKINGU ZMIENIAMY RZECZY NA LEPSZE!

Data obowiązywania wydarzenia
Mamy dla Was ważne wiadomości! Galeria Katowicka wprowadzi na parkingu system ticketless – już wkrótce parkowanie bez biletów! W poniedziałek 26 lutego na parkingu pod Galerią Katowicką  rozpoczynamy instalację nowego...
zobacz aktualność - NA PARKINGU ZMIENIAMY RZECZY NA LEPSZE!
ZOBACZ WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI - przejdź do strony aktualności
Pierwsza apla animacji aktualności
Pierwsza apla animacji aktualności