W piątek przed Galerią stanie prawdziwy tor do agresywnej jazdy na rolkach!!

W godzinach 14:00-16:00, wszystkie dzieci będą miały okazję skorzystać z bezpłatnej nauki jazdy na rolkach. Wykwalifikowani instruktorzy ze szkółki 4Skater będą prowadzić zajęcia, ucząc najmłodszych tajników tej dyscypliny. Rolkowe szaleństwo zwieńczą zawody z nagrodami dla najmłodszych.

Od 16:00 do 18:00 zaplanowany jest spektakularny pokaz agresywnej jazdy na rolkach, czyli tego, co amatorscy skaterzy lubią najbardziej. Zawodnicy z lokalnej inicjatywy Blading Games zaprezentują swoje umiejętności i wyczyny na specjalnie przygotowanym torze. Będzie to prawdziwa uczta dla fanów sportów ekstremalnych.

Skatepark dla dzieci z rolkami, deskorolkami i hulajnogami otwarty będzie do godziny 20.00, żeby następnie przenieść się na katowicki rynek.

Rolki w Katowickiej

Zobacz inne aktualności

Jean Louis David -Nowa odsłona poziom -1

Data obowiązywania wydarzenia 15.07.2024
Odkryj nowy świat stylu z Jean Louis David na poziomie -1 naprzeciwko salonu CCC! Nowa fryzura, nowa lokalizacja! Odwiedź zmodernizowany salon w nowym miejscu! Zapraszamy do odwiedzenia Jean Louis David...
zobacz aktualność
800x800 px
GK_GALERIA SZTUKI_www slider_800x800 px

Gra światła i cienia: Architekci z UFFO.

Data obowiązywania wydarzenia 25.06-31.07.2024
Co nowego w Chill&Art? Architekci z UFFO zabiorą Cię w niezapomnianą podróż po krainie wyobraźni, gdzie każdy detal ma znaczenie i każda linia opowiada własną historię. Rysunek architektoniczny to bardzo...
zobacz aktualność - Gra światła i cienia: Architekci z UFFO.
ZOBACZ WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI - przejdź do strony aktualności
Pierwsza apla animacji aktualności
Pierwsza apla animacji aktualności