• Kogo szukamy? Niebanalnych osobowości, których styl odzwierciedla to, co im w duszy gra!
 • Co zrobimy? Razem z ekipą stylistów podkreślimy Twój własny styl, który zostanie uwieczniony na zdjęciach wykonanych przez profesjonalnych fotografów mody!
 • A potem? A potem pokażemy efekty sesji w epickiej wystawie w Galerii Katowickiej oraz na naszej stronie i wyjątkowym katalogu inspiracji
 • Czy są jakieś limity? Nie! Nieważne, ile masz lat i jaki rozmiar! Bądź częścią mody, która nie ma ograniczeń. Bądź inspiracją dla innych do szukania własnego stylu.

Zostań bohaterem niepowtarzalnej sesji zdjęciowej Galerii Katowickiej!
Wypełnij formularz, prześlij nam swoje zdjęcie portretowe oraz zdjęcie całej sylwetki.

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy  uczestników, którzy wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, której efektem będzie wystawa fotografii  na terenie Galerii Katowickiej oraz prestiżowy KATALOG INSPIRACJI.

Podziękowaniem za udział w sesji są karty podarunkowe na zakupy o wartości 200 zł do Galerii Katowickiej.

Zgłoszenia można nadsyłać cały rok! Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi osobami!

GK_CASTING_www slider_800x800 px

FORMULARZ  Klauzula Informacyjna

  1. Administratorem danych osobowych (w tym wizerunku) zebranych podczas procedury wyłaniania modeli/modelek oraz w ramach fotorelacji i wideo-relacji jest Agencja 5AM Karolina Musiał, z siedzibą w Mysłowicach, przy ul. Krakowskiej 7/3, 41-400 Mysłowice, NIP 6252396727, Regon 24295235.
  2. Wizerunek pozyskany w toku sesji zdjęciowej zostanie przekazany do działań promocyjnych i marketingowych podmiotom działającym na zlecenie Galerii Katowickiej.
  3. Oświadczenia dotyczące osób poniżej 16 roku życia składane są przez ich opiekunów prawnych.
  4. Uczestnik lub jego Opiekun prawny ma prawo wglądu do przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania jak również zgłaszania sprzeciwu wobec przetwarzania przekazanych danych w celach marketingowych lub wobec przekazywania ich innemu administratorowi danych.
  5. Administrator oświadcza, iż dane/wizerunek nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.
  6. Organizator stosuje środki techniczne i organizacyjne mające na celu należyte, odpowiednie do zagrożeń oraz kategorii danych objętych ochroną zabezpieczenia powierzonych danych osobowych.

  Wyrażam zgodę na wykorzystanie i rozpowszechnianie mojego wizerunku/wizerunku nieletniego bezpłatnie – zgoda wyrażona jest na rzecz Organizatora oraz zarządcy (Apsys Polska S.A. z siedzibą w Warszawie) i właściciela Galerii Katowickiej w Katowicach (Estlin Investmens Sp. z o.o., Warszawa) dotyczy wizerunku przekazanego wraz formularzem (2 fotografie) oraz utrwalonego w ramach sesji fotograficznej oraz materiału wideo w toku sesji. Rozpowszechnienie i wykorzystanie będzie miało cel marketingowo-promocyjny. Zgoda zostaje udzielona nieodpłatnie bez ograniczenia terytorium, czasu i ilości wykorzystania, przy użyciu wszelkich dostępnych technik i nośników materialnych; Wyrażona zgoda jest dobrowolna.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Organizatora oraz zarządcę (Apsys Polska S.A. z siedzibą w Warszawie) i właściciela Galerii Katowickiej w Katowicach (Estlin Investmens Sp. z o.o., Warszawa) w celach związanych z organizacją i przeprowadzeniem Konkursu – zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wyrażana zgoda jest dobrowolna jednak niezbędna do prawidłowego przeprowadzenia weryfikacji zgłoszenia modela/modelki i wyłonienia osób do sesji zdjęciowej zgodnie z Regulaminem

  Oświadczam, iż wraz ze zgłoszeniem przesyłam 2 aktualne zdjęcia, które nie zostały poddane obróbce, nie użyto do nich żadnych filtrów a jedno zdjęcie nie przekracza 5MB (zdjęcia: całej sylwetki, twarzy z widocznym kolorem i długością włosów) i zobowiązuję się nie dokonywać znaczących zmian w wyglądzie do czasu zakończenia sesji zdjęciowej w razie kwalifikowania do niej (obcinanie/farbowanie włosów, zabiegi medycyny estetycznej).

  Oświadczam, że zapoznałam/em się z Regulaminem.

  Loading...