Zróbcie C.O.Ś. dla zdrowia i już w najbliższy piątek, 13 października odwiedźcie Galerię Katowicką w godz. 16:00 – 20:00.

W 3 strefach będą czekać na Was spotkania warsztatowe prowadzone przez @federacjastowarzyszenamazonki oraz @stowarzyszenieosobznowotworamiglowyiszyi.

Cel jest jeden: poprawa świadomości w zakresie czynników ryzyka i profilaktyki chorób nowotworowych oraz przeciwdziałanie zachorowaniom i zachęcanie do regularnych badań.

Mały krok, wielkie zmiany. C.O.Ś. to nic innego jak: C– codzienną aktywność, O – okresowe badania profilaktyczne, Ś – świadome odżywianie.

Do zobaczenia na miejscu!

GK_COŚ DLA ZDROWIA_www slider_800x800 px

Zobacz inne aktualności

NA PARKINGU ZMIENIAMY RZECZY NA LEPSZE!

Data obowiązywania wydarzenia
Mamy dla Was ważne wiadomości! Galeria Katowicka wprowadzi na parkingu system ticketless – już wkrótce parkowanie bez biletów! W poniedziałek 26 lutego na parkingu pod Galerią Katowicką  rozpoczynamy instalację nowego...
zobacz aktualność
Na parkingu zmieniamy rzeczy na lepsze
Walentynkowe Love!

WALENTYNKOWE LOVE

Data obowiązywania wydarzenia
Walentynkowe Love w KatoKarcie to ten moment, kiedy możesz powiedzieć KOCHAM CIĘ uroczym prezentem komu tylko chcesz! Zbieraj w KatoKarcie naklejki za zakupy i odbieraj nagrody! Jak? Tak: Zrób zakupy...
zobacz aktualność - WALENTYNKOWE LOVE
ZOBACZ WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI - przejdź do strony aktualności
Pierwsza apla animacji aktualności
Pierwsza apla animacji aktualności