Od 25 do 27 sierpnia miłośnicy wegetariańsko-wegańskiej kuchni mają okazję uczestniczyć w jednym z najciekawszych wydarzeń kulinarnych roku – Wege Festiwal, który odbędzie się na placu przed Galerią Katowicką. To jedyna tego typu impreza, na której można spróbować tak wielu różnorodnych bezmięsnych dań i produktów, zarówno klasycznych jak i orientalnych smaków.

Wege Festiwal to prawdziwy raj dla wegan, wegetarian oraz wszystkich, którzy chcą spróbować dań z różnych stron świata w wersjach bezmięsnych, a także zamienników łudząco przypominających mięso

Wege Festiwal to idealne miejsce dla tych, którzy pragną znaleźć alternatywę dla mięsa i odkryć nowe, pyszne smaki. Odwiedzający mogą zasmakować w specjałach z różnych zakątków świata, takich jak kuchnia japońska, koreańska, afgańska, turecka czy gruzińska. Wszystkie te dania zostały przygotowane bez użycia mięsa, dzięki czemu mogą być smakowane z pełnym przekonaniem, że jedzenie jest nie tylko smaczne, ale też etyczne i zdrowe.

Podczas festiwalu, stoiska oferujące street food prezentują bogactwo smaków, które roślinna kuchnia ma do zaoferowania. Czy to kolorowy koreański japchae z warzywami, czy wegańskie dania kuchni indyjskiej, czy też tradycyjne tureckie słodkości - każdy znajdzie coś dla siebie. Wybór jest naprawdę ogromny, co sprawia, że Wege Festiwal to prawdziwe święto dla podniebienia.

Rozsmakuj się w bezmięsnej kuchni na Wege Festiwalu i odkryj, jak wiele niesamowitych smaków i inspiracji kryje się w roślinnym świecie kulinariów!

25-27.08.2023r. Plac przed Galerią Katowicką

Piątek 11:00-21:00

Sobota 11:00-21:00

Niedziela 11:00-18:00

 

Wpadnij i sprawdź, jak pysznie może być w wersji wege!

Wege Festiwal

Zobacz inne aktualności

Golden Rose zmieniło lokalizację!

Data obowiązywania wydarzenia 25.09.2023
Od teraz znajdziesz nas na stoisku w nowym miejscu, poziom 0 w pobliżu sklepów: Super Pharm, ISpot i Iqos.
zobacz aktualność
Strona www Baner 800x800
GK_BEBOKI_www slider_800x800 px

Beboki zapraszają na wystawę Chudego! Będzie grubo!

Data obowiązywania wydarzenia
Kto choć raz bał się Beboka koniecznie musi wpaść na wystawę w Katowickiej i przekonać się na własne oczy, jak urocze są to stworki! Tylko w Katowickiej bowiem będzie można...
zobacz aktualność - Beboki zapraszają na wystawę Chudego! Będzie grubo!
ZOBACZ WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI - przejdź do strony aktualności
Pierwsza apla animacji aktualności
Pierwsza apla animacji aktualności