newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
karta poadrunkowa_slider_1884x866px_1-1

1884 x 645 px baner

 

 

 

 

 

 

 

 

Karta Podarunkowa Galerii Katowickiej to wspaniały pomysł na prezent, który daje obdarowanej osobie możliwość wyboru.

Można ją kupić w Punkcie Informacyjnym, płacąc tylko kwotę jej zasilenia bez dodatkowych opłat przy płatności gotówką lub kartą płatniczą. Istnieje również możliwość zakupu karty podarunkowej na stronie: galeriakatowicka.flex-e-card.pl – transakcja jest związana z opłatami za przelew zagraniczny.

Aby sprawdzić stan środków na karcie podarunkowej wystarczy:

W celu uzyskania wszystkich pozostałych informacji na temat naszych kart podarunkowych zachęcamy do kontaktu poprzez Centrum Obsługi Klienta: 22 490 69 23 w godzinach od 9.00 – 20.00 od poniedziałku do niedzieli.

Regulamin Karty Podarunkowej: znajdziesz tutaj.

 1. Do kiedy jest ważna karta podarunkowa?
  Karta jest ważna przez rok od momentu zakupu.
 2. Czy kartę można doładowywać wielokrotnie?
  Nie, kartę można doładować tylko raz.
 3. Za jaką kwotę mogę doładować kartę?
  Na kwotę nie mniejszą niż 30 zł i nie większą niż 1000 zł.
 4. Gdzie mogę użyć karty podarunkowej?
  We wszystkich lokalach Galerii Katowickiej akceptujących karty Mastercard z wyłączeniem sklepu IQOS i w wybranych wyspach handlowych: 3MK, Body Piercing, Crocks, Gempe, GOIA, Green Gadget, Happy Socks, Many Mornings, My Bizu, NeoNail, Semilac, Quick Nails, Telakces, Unikom, Wasabi Sushi To Go, Witaminka.
 5. Czy jeśli środki dostępne na koncie są niewystarczające do dokonania zakupu, można pozostałą kwotę zapłacić gotówką?
  Tak, jeśli dany sklep wyraża na to zgodę.
 6. Co się dzieje w przypadku, gdy nie wykorzystam dostępnych środków po upływie 365 dni?
  Niewykorzystane środki przepadają.

Jak złożyć zamówienie na karty podarunkowe?

 1. Płatności można dokonać kartą, gotówką lub przelewem.
 2. W przypadku płatności przelewem zamówienia należy dokonać poprzez stronę internetową: secure.emlconnect.com lub wypełniony formularz przesłać na adres e-mail: karta@flex-e-card.pl
 3. W przypadku płatności kartą lub gotówką formularz należy przynieść bezpośrednio do Infopunktu w Galerii Katowickiej lub wypełnić go na miejscu i dokonać płatności.
 4. Po otrzymaniu potwierdzenia zapłaty przygotowujemy karty podarunkowe, a Państwo zostaną poinformowani o możliwości odbioru kart.
 5. W przypadku wyrażenia chęci otrzymania noty księgowej, wysyłana jest ona na podany przez Państwa w formularzu zamówienia adres e-mail (do 3 dni roboczych od zapłaty).

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

 • MĘŻCZYZNA
 • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.