Po długiej zimie to czego nam trzeba, to więcej zieleni! Katowicka to wie i czym prędzej tę zieleń dostarcza! I to aż na trzy sposoby!

PO PIERWSZE - LAS W DOMU!

Wpadnij do nas na zakupy w ostatni weekend marca (24-25 marca) i odbierz LAS W SŁOIKU do samodzielnego wykonania! Nagrodę można odebrać po okazaniu maksymalnie dwóch paragonów na łączną kwotę min. 300 zł. Akcja trwa od 12:00 do 19:00, a ilość nagród jest ograniczona. Punkt odbioru nagród znajdziecie na poz. 0, koło sklepu RTV Euro AGD.

PO DRUGIE -LAS W MIEŚCIE

A po zakupach (albo przed) koniecznie zajrzyj na Plac przed Galerią, bo postawimy tam gigantyczny LAS W SZKLE - naciesz swoje oczy soczystą zielenią w oczekiwaniu na upragnioną wiosnę!

PO TRZECIE - LAS W... LESIE

Kąpiele leśne to coś o czym nie każdy słyszał, ale każdy potrzebuje! Pełna emocji wyprawa do Lasu Murckowskiego na Shinrin-yoku (tak, ten trend przybył do nas z Japonii) w towarzystwie eksperta pozwala zanurzyć się w atmosferze lasu, doświadczyć go wszystkimi zmysłami i tym samym bardzo pozytywnie wpłynąć na swoje zdrowie i samopoczucie. Co nam dają kąpiele leśne? Dodają nam energii, poprawiają przemianę materii, wspomagają w walce z infekcjami, osłabiają lęk i agresje, poprawiają pamięć i koncentrację - a to tylko część tych pozytywnych efektów.

Zachęciliśmy? Extra! To teraz pamiętaj, że 24 marca w KatoKarcie pojawią się Kąpiele Leśne do odebrania za punkty! Jeśli masz już konto koniecznie zbieraj punkty! Jeśli nie masz konta to... koniecznie je załóż i zacznij zbierać punkty :) Więcej o KatoKarcie TUTAJ

PO CZWARTE - LAS W OBIEKTYWIE

Zrobiliśmy dla Was przepiękny leśny instapoint, który dodaje skrzydeł! Szukajcie go na poziomie 0, koło sklepu RITUALS!

POGOTOWIE DLA ROŚLIN!!

Zdarzył Ci się może brak porozumienia z roślinką w domu i mimo wszelkich starań ta odmawia współpracy i zamiast rozkwitać usycha? Przynieś ją do nas, do roślinnego pogotowia! Zdiagnozujemy i wyleczymy, a Tobie w zamian damy sadzonkę nowej roślinki do wyhodowania :) Roślinki można oddawać w punkcie obsługi akcji (poz. 0, koło sklepu RTV Euro AGD). Ilość sadzonek jest ograniczona.

 

Zakupy z duchem lasu

Zobacz inne aktualności

Słoń Torbalski nowy salon w Galerii Katowickiej

Data obowiązywania wydarzenia 21.03.2023
Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego salonu Słoń Torbalski w Galerii Katowickiej. Jeśli jeszcze nie jesteś Słoniofanką koniecznie nas odwiedź i poznaj naszą markę. Słoń Torbalski to polska marka od ponad...
zobacz aktualność
Baner_glowny_strona_www_800x800
GK_GALERIA SZTUKI_www slider_800x800 px

Taka Mała Galeria Sztuki

Data obowiązywania wydarzenia
W natłoku codziennych powinności dobrze jest znaleźć czas, kiedy nic nie musisz, choć wszystko możesz. Czas na relaks, na refleksję, na coś miłego, na coś dobrego. Na taki właśnie czas...
zobacz aktualność - Taka Mała Galeria Sztuki
ZOBACZ WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI - przejdź do strony aktualności
Pierwsza apla animacji aktualności
Pierwsza apla animacji aktualności