Po długiej zimie to czego nam trzeba, to więcej zieleni! Katowicka to wie i czym prędzej tę zieleń dostarcza! I to aż na trzy sposoby!

PO PIERWSZE - LAS W DOMU!

Wpadnij do nas na zakupy w ostatni weekend marca (24-25 marca) i odbierz LAS W SŁOIKU do samodzielnego wykonania! Nagrodę można odebrać po okazaniu maksymalnie dwóch paragonów na łączną kwotę min. 300 zł. Akcja trwa od 12:00 do 19:00, a ilość nagród jest ograniczona. Punkt odbioru nagród znajdziecie na poz. 0, koło sklepu RTV Euro AGD.

PO DRUGIE -LAS W MIEŚCIE

A po zakupach (albo przed) koniecznie zajrzyj na Plac przed Galerią, bo postawimy tam gigantyczny LAS W SZKLE - naciesz swoje oczy soczystą zielenią w oczekiwaniu na upragnioną wiosnę!

PO TRZECIE - LAS W... LESIE

Kąpiele leśne to coś o czym nie każdy słyszał, ale każdy potrzebuje! Pełna emocji wyprawa do Lasu Murckowskiego na Shinrin-yoku (tak, ten trend przybył do nas z Japonii) w towarzystwie eksperta pozwala zanurzyć się w atmosferze lasu, doświadczyć go wszystkimi zmysłami i tym samym bardzo pozytywnie wpłynąć na swoje zdrowie i samopoczucie. Co nam dają kąpiele leśne? Dodają nam energii, poprawiają przemianę materii, wspomagają w walce z infekcjami, osłabiają lęk i agresje, poprawiają pamięć i koncentrację - a to tylko część tych pozytywnych efektów.

Zachęciliśmy? Extra! To teraz pamiętaj, że 24 marca w KatoKarcie pojawią się Kąpiele Leśne do odebrania za punkty! Jeśli masz już konto koniecznie zbieraj punkty! Jeśli nie masz konta to... koniecznie je załóż i zacznij zbierać punkty :) Więcej o KatoKarcie TUTAJ

PO CZWARTE - LAS W OBIEKTYWIE

Zrobiliśmy dla Was przepiękny leśny instapoint, który dodaje skrzydeł! Szukajcie go na poziomie 0, koło sklepu RITUALS!

POGOTOWIE DLA ROŚLIN!!

Zdarzył Ci się może brak porozumienia z roślinką w domu i mimo wszelkich starań ta odmawia współpracy i zamiast rozkwitać usycha? Przynieś ją do nas, do roślinnego pogotowia! Zdiagnozujemy i wyleczymy, a Tobie w zamian damy sadzonkę nowej roślinki do wyhodowania :) Roślinki można oddawać w punkcie obsługi akcji (poz. 0, koło sklepu RTV Euro AGD). Ilość sadzonek jest ograniczona.

 

Zakupy z duchem lasu

Zobacz inne aktualności

Godziny otwarcia w Zielone Świątki (niedziela)

Data obowiązywania wydarzenia
19 maja (niedziela) w tym roku obchodzimy Zielone Świątki. Galeria Katowicka będzie nieczynna, otwarte będą wybrane lokale i kino.  
zobacz aktualność
Zielone Świątki
GK_GAKERIA SZTUKI_Odkryj Nieznane Horyzonty Sztuki_www slider_800x800 px

Nieznane Horyzonty Sztuki

Data obowiązywania wydarzenia
Czy jest coś bardziej inspirującego niż odkrywanie nowych talentów w świecie sztuki? Fundacja Nowy Rozdział i Galeria Katowicka serdecznie zapraszają na wyjątkową wystawę obrazów, na której prezentujemy prace utalentowanych młodych...
zobacz aktualność - Nieznane Horyzonty Sztuki
ZOBACZ WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI - przejdź do strony aktualności
Pierwsza apla animacji aktualności
Pierwsza apla animacji aktualności