Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego salonu Słoń Torbalski w Galerii Katowickiej. Jeśli jeszcze nie jesteś Słoniofanką koniecznie nas odwiedź i poznaj naszą markę.

Słoń Torbalski to polska marka od ponad 20 lat szyjąca skórzane torebki i plecaki w krakowskiej manufakturze. Co nas wyróżnia, to oryginalny design, miłość do kolorów i niepowtarzalne formy. Szyjemy torebki, które mają sprawiać radość każdego dnia! Ogromnym atutem naszej marki jest krótkoseryjność, co oznacza, że torebki szyjemy w krótkich seriach, a do Ciebie trafiają wyjątkowe modele. Oprócz torebek i plecaków znajdziesz w naszym salonie portfele skórzane, walizki oraz galanterię.

W sprzedaży już jest nowa kolekcja wiosenna, a także nowość: torebki personalizowane oraz kolekcja fashion "PLATA".

Czekamy na Was w słoniowym salonie!

Podstawowa grafika wpisu:Słoń Torbalski nowy salon w Galerii Katowickiej

Zobacz inne aktualności

DZIEŃ MAMY W KATOKARCIE

Data obowiązywania wydarzenia
26 maja już za rogiem! Jeśli szukasz prezentu dla Mamy zerknij do aplikacji KatoKarta i sprawdź nasze propozycje w bardzo promocyjnych punktacjach! A jeśli nie masz jeszcze naszej aplikacji naprawdę...
zobacz aktualność
Dzień Matki
Świąteczne godziny otwarcia

GODZINY OTWARCIA W CZWARTEK 30 MAJA (BOŻE CIAŁO)

Data obowiązywania wydarzenia
30 maja w Polsce to Święto Bożego Ciała, w związku z tym Galeria Katowicka jest nieczynna, czynne są natomiast wybrane lokale i punkty :) Zapraszamy!
zobacz aktualność - GODZINY OTWARCIA W CZWARTEK 30 MAJA (BOŻE CIAŁO)
ZOBACZ WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI - przejdź do strony aktualności
Pierwsza apla animacji aktualności
Pierwsza apla animacji aktualności