Jesteś tutaj:
Pasibus znowu karmi w Katowickiej!
Chwilę go nie było ale już jest i już uwodzi smakiem przepysznych hamburgerów w różnych odsłonach. Tu każdy znajdzie smak, w którym może się zakochać! Uwaga, wegetarianie – na Was też czeka Pasiuczta, każdy bowiem hamburger można zmodyfikować do wersji wegetariańskiej lub wegańskiej!
Zapraszamy na Pasiuczty do Pasibusa – drugie piętro w Katowickiej

Zobacz inne aktualności
GODZINY OTWARCIA W BOŻE CIAŁO
Data obowiązywania wydarzenia
4 czerwca mamy Święto, więc Galeria Katowicka będzie nieczynna. Ale to nie znaczy, że zostawimy Was bez rozrywki i jedzonka! W Boże Ciało zapraszają do siebie: Multikino: 10:00 - 20:00...
zobacz aktualność


Nie daj się manipulacji! Wpadnij na warsztaty!
Data obowiązywania wydarzenia
Masz wrażenie, że czasem ktoś próbuje Cię ograć? Naucz się przed tym bronić! Weź udział w warsztatach „Jak bronić się przed manipulacją” z dr Renatą Rybacką. To 2 godziny konkretów,...
zobacz aktualność
- Nie daj się manipulacji! Wpadnij na warsztaty!

