newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

You are the Champion!

Jak promować markę osobistą i firmową? Jak być najlepszym? Jak się wyróżnić i sprzedać? Jak skutecznie zaprezentować swoje atuty i przyciągnąć klientów? Jak uniknąć kryzysów? Jak przygotować profesjonalną strategię promocji?  O tym wszystkim już 24 maja w godzinach 10:00 – 11:30 porozmawiamy z ekspertem, prowadzącym Śniadanie Branżowe na naszej Antresoli. Będzie merytorycznie, a przy tym praktycznie i z humorem, co gwarantuje doskonały prowadzący.

Będzie nim dr Krystian Dudek – trener, doradca, wykładowca akademicki, komentator i praktyk w dziedzinie public relations, marketingu, promocji, reklamy, relacji medialnych, sprzedaży, komunikacji interpersonalnej i kryzysowej oraz marketingu politycznego. Ma na koncie kilkadziesiąt kampanii wyborczych, kilkaset projektów PR, kilka tysięcy godzin szkoleniowych dla podmiotów komercyjnych i instytucji publicznych: ministerstw, służb mundurowych, służby zdrowia, firm notowanych na giełdzie, firm rodzinnych i sektora MŚP, jednostek edukacyjnych i samorządowych, osób publicznych i przedstawicieli świata polityki. 

Dla wszystkich uczestników kawiarnia Grand Coffee Katowice przygotowała słodki poczęstunek – kawę i ciastko granola.

Śniadania branżowe odbywają się na antresoli (poziom +3). Udział w zajęciach jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, a zapisy odbywają się mailowo na stronie Akademii Biznesu: https://bit.ly/2JXDMdh

AKADEMIA_BIZNESU_autoprezentacja_24.05

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-803), przy Aleje Jerozolimskie 56C (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.