newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

Wyjazd z Galerii Katowickiej w trakcie Tour de Pologne

W środę, 5 sierpnia, kolarze biorący udział w 77. Tour de Pologne zawitają do Katowic. To tutaj, tradycyjnie pod katowickim Spodkiem, zaplanowano metę katowickiego etapu wyścigu. Kolarze przejadą ulicami Katowic po raz 11. Czasowe zmiany w organizacji ruchu drogowego, związane z wydarzeniem, obejmą także okolice Galerii Katowickiej. Zamknięty będzie wyjazd od strony ul. Mikołowskiej oraz ul. Słowackiego.

Tegoroczny Tour de Pologne będzie pierwszym etapowym wyścigiem kolarskim UCI World Tour po przerwie związanej z pandemią koronawirusa. Pierwszy etap tegorocznego wyścigu rozpocznie się 5 sierpnia na Stadionie Śląskim. Kolarze, w ramach 196-kilometrowego etapu, pokonają w mieście trzy 16-kilometrowe rundy. Pierwszej kolumny rowerzystów w Katowicach można spodziewać się już około godz. 17.00, w związku z czym ulice, którymi przejadą, zostaną wyłączone z ruchu. W godzinach od 14.00 do 19.00 wyjazd z Galerii Katowickiej od strony ul. Mikołowskiej oraz ul. Słowackiego zostanie zamknięty. Klienci będą kierowani do wyjazdu na ul. Kościuszki.

Szczegółów na temat przejazdu Tour de Pologne przez Katowice można szukać na stronie Urzędu Miasta, a informacje o zmianach w komunikacji miejskiej  znajdą Państwo na stronie KZK GOP.

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.