newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

Wiosenna Wymiana Szafy w Galerii Katowickiej

Wiosenna Wymiana Szafy w Galerii Katowickiej

Czy masz w szafie rzeczy, które Ci się znudziły, są nietrafionym prezentem czy po prostu zabierają cenne miejsce w garderobie? Przynieś zbędne ubrania do Galerii Katowickiej i odbierz bon na zakupy!

Weź udział w akcji Wiosenna Wymiana Szafy organizowanej przez Galerię Katowicką – to tu w dniach 22–23 oraz 29–30 marca 2014 roku oddasz nienoszone ubrania przeznaczając je na cel charytatywny, w zamian otrzymując bon na zakupy w sklepach Galerii Katowickiej.

To niebywała okazja, by odświeżyć swoją szafę – znaleźć nową ulubioną torebkę, kolorową marynarkę czy oryginalne akcesoria na każdą okazję. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Zgłoś się do specjalnych punktów przyjmowania ubrań w Galerii Katowickiej poziom –1 i +2 – za każde 2 kg ubrań otrzymasz bon o wartości 10 zł, a za 4 kg – bon o wartości 20 zł.

* Jedna osoba może wziąć udział w akcji jednokrotnie, oddając maksymalnie 4 kg ubrań. Bony należy zrealizować do 30 kwietnia 2014 roku.

Lista sklepów, w których można zrealizować bony:
4 F
4 Faces
Ania Kruk
Bayla
Bijou Brigitte
C&A
Chantelle
Deichmann
Diverse
Douglas
Etam Lingerie
Felina
Gabor
Gatta
Gerry Weber
Hi Mountain
Helly Hansen
Inglot
INTER OPTYK
iSpot
Jean Louis David
Kari
Kazar
Kornecki
Krakowski Kredens
La Vantil
Lancerto
Lavard
Leopardus
L’Occitane
Mc Arthur
Nike
Ochnik
Parfois
Pasmanteria
Peek&Cloppenburg
Pepe Jeans
Pretty One
Promod
Silesia Jeans
Sisley
SMYK Cały dla Małych
Solar
Swarovski
Swiss
Tally Weijl
Tatuum
Terranova
The North Face
Unisono
United Colors of Benetton
Valentini Samsonite
Vans
Venezia
Vistula/ Wólczanka
Viu Viu, Optica, Soczewki24.pl
Wittchen
Wrangler Lee

Regulamin akcji dostępny jest TUTAJ

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.