newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

WIELKIE OTWARCIE 4FACES

W środę, 4 grudnia w Galerii Katowickiej długo oczekiwane otwarcie: na 2 piętrze swój salon sportowy otworzył 4Faces. 4Faces to unikalny koncept promujący aktywny styl życia, przestrzeń stworzona z pasjonatami sportu, mody i designu. To także najlepsze marki, doświadczeni doradcy i wyjątkowe materiały edukacyjne w niebanalnej i nowoczesnej formie. Salon 4Faces w Galerii Katowickiej ma powierzchnię 800 m2, własny serwis oraz Body Center.

Podczas oficjalnego otwarcia 6 grudnia, klienci będą mieli szansę spotkać się z ekspertami w różnych dziedzinach sportu i zdrowego stylu życia. Miłośnicy górskich wędrówek, będą mieli szansę spotkać się z Przemysławem Sobczykiem – przewodnikiem tatrzańskim, ultra maratończykiem, członkiem kadry narodowej w skialpinizmie, zwycięzcą Biegu Ultra Grania Tatr 2013 – trasę biegu, która doświadczonemu turyście zajmuje 3 dni, pokonał w czasie 9h 9min 29sek! Pan Przemysław będzie wspierać dział trekkingu i biegania, przygotował również prelekcję: „Jak przygotować się do biegów górskich”.

Narciarzy z pewnością zainteresuje rozmowa z Pawłem Palichlebem – Mistrzem Polski freeride, wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski i innych zawód w kraju i na świecie. Analizując jego listę zawodów, 73% wyników to miejsca na podium. Pan Paweł wesprze dział nart – pomoże dobrać sprzęt, opowie jak przygotować się do sezonu, udzieli porady, gdzie można wybrać się na narty.

Swoją obecnością zaszczyci nas Arkadiusz Gardzielewski – długodystansowiec, maratończyk, zwycięzca wielu biegów długodystansowych w kraju i zagranicą. Przebiegł maraton w czasie 2:11:34. Pan Arkadiusz będzie wspierał dział biegania. Pod jego okiem będzie można wykonać badanie biomechaniki stóp i wybrać idealne dla siebie obuwie.

Dbający o formę i sylwetkę będą mogli porozmawiać z Karoliną Kozelą – dietetykiem i technologiem żywności, naszym ekspertem w dziedzinie zdrowego stylu życia. Karolina posiada międzynarodowe certyfikaty ze specjalności dietetyka sportowa, oczyszczanie i detoksykacja organizmu, ziołolecznictwo oraz diety w chorobach. Od 12 lat jest zawodniczką kolarstwa górskiego, wielokrotną Mistrzynią Polski. Obecnie współpracuje z instytucjami sportowym, centrum diagnostycznym, pisze artykuły do magazynów sportowych. Na co dzień prowadzi zajęcia fitness i poradnię dietetyczną, a całą swoją wiedzę wykorzystała przy tworzeniu wspólnie z zespołem 4Faces koncepcji Body Center.

Ponadto, atrakcje specjalne:

  • Promocja Rabat – 15% na wszystko
  • Bezpłatne testowanie butów
  • Bezpłatna analiza składu ciała
  • Bezpłatne konsultacje z trenerem Body Center
  • Możliwość konsultacji z ekspertami

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.