newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Wielka Strefa Lego w Galerii Katowickiej

Lego (2)Serdecznie zapraszamy małych i dużych miłośników kreatywnego budowania! W najbliższy weekend w Galerii Katowickiej na fanów najpopularniejszych klocków na świecie czeka moc emocjonującej zabawy w wielkiej Strefie LEGO.

Nie w odległej galaktyce, a w sektorze Star Wars™ w Galerii Katowickiej po raz pierwszy zostaną pokazane modele inspirowane filmem „Gwiezdne wojny™: Przebudzenie mocy”. Będzie można tworzyć tu własne kosmiczne pojazdy i przeżywać międzygalaktyczne przygody.

W strefie Friends zaprezentowane zostaną zestawy z sub-linii Pop Star, a na specjalnej scenie muzycznej będzie okazja by wziąć udział w lekcjach tańca we współpracy z Egurrola Dance Studio, a także budując z klocków LEGO Friends, odgrywać scenki dotyczące ulubionych zainteresowań: przyjaźni, muzyki, sportu, tańca, zwierząt i przyrody.

Zainteresowani światem fantasy, magią i przygodami elfów, kreatywnie spędzą czas w krainie LEGO Elves.

W strefie LEGO Ninjago w Galerii Katowickiej mali wojownicy będą mogli sprawdzić czy są prawdziwymi ninja, po ukończeniu pięciu misji otrzymają dyplom oraz upominek.

Dla starszych powstanie strefa Video Games z konsolami PlayStation, a na najmłodsze dzieci, czeka ogromnym „basen” wypełniony klockami duplo, liczne stoliczki do zabawy oraz ścianka foto z motorem 3D.

Zapraszamy w sobotę i niedzielę, 19-20 września, w godzinach od 11.00 do 19.00 na poziom +2 do pięciu stref pełnych klocków LEGO, atrakcji, zabaw, tańca, gier wideo oraz tabletów ze specjalnymi aplikacjami.

Będzie się działo. Przybywajcie!

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.