newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

W sobotę w Galerii Katowickiej wytresujesz smoka!

Galeria Katowicka z okazji premiery filmu „Jak wytresować smoka 2” w sobotę (28 czerwca) zamieni się w Szkołę Wikingów.

Od południa na placu Szewczyka odbywać się będą m.in. walki na miecze, warsztaty garncarskie, warsztaty dawnego piśmiennictwa, a każdy będzie miał okazję spróbować dawnych potraw przyrządzanych przez Wikingów.

Szkoła Wikingów to również całe mnóstwo aktywności fizycznych połączonych z elementami rywalizacji: na dzieci czekają m.in. kręciołki, przeciąganie kija, ścinanie mieczem główek kapusty czy przenoszenie cebuli na mieczu. Na zwycięzców potyczek czekają upominki związane z filmem.

Udział w zabawie jest bezpłatny.

Zapraszamy i polecamy!

Pokazy walk Wikingów:

–          pokazy walk wojów pieszych przy użyciu broni białej takiej jak włócznie, miecze, topory, czekany

–          pojedyncze pojedynki wojów

–          krótki rys historyczny

–          musztra wojowników i prezentacja szyków wojennych

–          inscenizacja bitwy zwaśnionych rodów

Pokazy odbywać się będą przy akompaniamencie muzycznym członków grupy Percival.

Konkursy i zabawy:

–          kręcioła

–          przeciąganie kija

–          ścinanie mieczem główek kapusty

–          wezwanie posiłków na pomoc zaatakowanemu grodowi

–          przenoszenie cebuli na mieczu i wiele innych

Miejsce do fotografii:

Tron na którym każdy może zasiąść, ubrać hełm, wziąć do ręki topór i przez chwilę poczuć się jak Wiking.

Rzemiosła historyczne:

warsztat garncarski

witrażysta

piśmiennictwo dawne

rogownictwo

kuchnia wikingów

rybactwo

miodosytnictwo

zielarstwo

Kino:

Namiot, w którym można obejrzeć pierwszą część filmu

Bungee run:

Tor sprawnościowy nie tylko dla najmłodszych

Malowanie buziek:

Zamieniamy  wszystkie chętne dzieci w smoki!

Strefa plastyczna:

W tej strefie najmłodsi mogą spędzić czas rysując bohaterów filmu

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.