newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

W Katowickiej ponownie rusza Multikino

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich kinomaniaków, którzy z utęsknieniem czekali, aby móc ponownie zasiąść w wygodnym fotelu przed dużym ekranem! W środę, 22 lipca, po długiej przerwie odbędą się pierwsze pokazy w Multikinie. W Galerii Katowickiej zobaczycie premiery filmowe, seanse przedpremierowe oraz hity ostatnich lat.

Obecnie w repertuarze Multikina znajdują się m.in.: muzyczna produkcja „Na topie”, film obyczajowy „#tuiteraz”, romans „Coś się kończy, coś zaczyna”, thriller „Niewidzialny człowiek”, kryminał „Na noże”, horror „Annabelle wraca do domu” oraz nagrodzone Oscarami „Parasite” i „Dunkierka”. Dodatkowo, 23 lipca, wyświetlone zostanie spektakularne muzyczne show, „André Rieu, czyli 70 lat młodości”, ukazujące ważne momenty z życia holenderskiego artysty.

Kino w Katowickiej będzie działać wedle obowiązujących reguł bezpieczeństwa. W holu multipleksu pojawią się dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk, informatory przypominające o zachowaniu zasad higieny oraz grafiki pomagające w utrzymaniu odpowiednich odstępów między oczekującymi na zakup biletów.

Bilety na seanse można nabyć w kasach Multikina (poziom +3), pod adresem www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej. Do zobaczenia podczas projekcji!

fot_Multikino

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.