newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

Targi polskich projektantów SHOP LOCAL! w Galerii Katowickiej

W najbliższy weekend (10-11 maja) po raz pierwszy w Katowicach zagości projekt SHOP LOCAL! – targi mody polskich projektantów odzieży, akcesoriów i biżuterii. Wszyscy, którzy w tych dniach odwiedzą antresolę Galerii Katowickiej będą mieli możliwość obejrzenia i zakupu modnych rzeczy o wyjątkowym designie, do tej pory dostępnych tylko w internecie. Podczas targów odbędzie się również „Bój śląskich blogerek” na najlepszą stylizację na wiosnę-lato 2014.

SHOP LOCAL!, czyli POP UP SHOP Polskich Projektantów jest imprezą z cyklu tzw. „Pop Up” czyli sklepu, stoiska bądź wystawy pojawiającej się w danym miejscu jedynie na określony czas. Założeniem SHOP LOCAL! jest zebranie w jednym miejscu różnorodnych marek projektantów, których wspólnym mianownikiem jest innowacyjność, twórczość, a także chęć nawiązania bezpośredniego kontaktu z klientem. Wydarzenie organizowane cyklicznie w różnych miastach Polski ma przybliżyć projekty modowe najczęściej znane jedynie z internetu.

SHOP LOCAL! promuje lokalnych twórców. Udowadnia, że w łatwy i nienadwyrężający portfela sposób można łączyć modę autorską z propozycją sklepów sieciowych. Unikatowe projekty, niezwykłe materiały, możliwość bezpośredniej rozmowy z projektantami i limitowane kolekcje w atrakcyjnych cenach.

Na antresoli Galerii Katowickiej swoje prace przedstawi około 50 wystawców, wśród których będą także np. „Cuda Krowskie” – firma założona przez dwójkę studentów architektury z Katowic.

Targi SHOP LOCAL! odbędą się 10-11 maja, w Galerii Katowickiej, na antresoli, nad strefą restauracyjną. W sobotę wydarzenie potrwa od godz. 9.00 do 21.00, a w niedzielę od 10.00 do 20.00. Wstęp jest wolny!

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.