newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

Święta Marzeń

Przyjdź do Galerii Katowickiej i poznaj naszą historię. Obejrzyj świąteczną bajkę, ściągnij aplikację do robienia zdjęć i kartek świątecznych, napisz i wyślij list do Świętego Mikołaja i spraw, by marzenia potrzebujących się spełniły!

1 grudnia w Galerii Katowickiej rozpocznie się akcja Święta Marzeń. Na 2 piętrze, na pasażu przy kielichach, powstanie świąteczne miasteczko dla dzieci, a w nim zabawy rozwijające wyobraźnię. W czasie weekendów dzieci będą mogły posłuchać bajek, przygotować świąteczne ozdoby oraz udekorować ciasteczka.

Zimowe miasteczko to jednak nie tylko zabawa. To miejsce, gdzie każdy będzie mógł napisać list do Świętego Mikołaja i wrzucić go do specjalnej skrzynki. Wartość każdego listu jest bezcenna  – każdy list to złotówka, jaką Galeria Katowicka przekaże na cel charytatywny. Będzie nim wyjazd na ferie dla podopiecznych świetlicy środowiskowej im. św. Wojciecha. Zachęcamy do włączenia się do akcji – każdy z nas może przyczynić się do spełnienia marzeń dzieci.

Święta Marzeń to także opowieść, która powstała specjalnie dla Galerii Katowickiej. Animowana bajka przedstawia świąteczną historię pewnego miasteczka i jego mieszkańców. Bajkę można zobaczyć w Internecie na specjalnej stronie www.swietamarzen.pl oraz w świątecznym miasteczku w galerii.

W oparciu o świąteczna historię powstała również aplikacja świąteczna, w której zastosowano nowoczesną technologię zwaną „rozszerzoną rzeczywistością” (augmented reality). Dowiedz się więcej…

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.