newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

Strefa badmintonowa na placu przed Galerią Katowicką

Niebawem Katowice staną się globalną stolicą badmintona. 26 lipca na placu przed Galerią Katowicką odbędzie się rozgrzewka przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata Seniorów w Badmintonie. Teren centrum zamieni się w profesjonalne boisko, na którym każdy z Was będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności, zobaczyć jak na korcie radzą sobie profesjonaliści oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami.

26 lipca na placu przed Galerią Katowicką powstanie wielka strefa badmintonowa. Pojawi się w pełni wyposażone boisko do gry, gdzie każdy będzie mógł spróbować swoich sił w rozgrywce, również ze znanymi zawodnikami. Rywalizować będzie można także w wielu różnych konkursach z nagrodami. Dodatkowo przestrzeń wypełnią: stoiska informacyjne, pneumatyczny balon w kształcie lotki oraz leżaki, które zagwarantują chwilę wytchnienia po stoczonych pojedynkach. W trakcie wydarzenia będzie można spotkać Wojciecha Palikija – Dyrektora YONEX BWF WORLD SENIOR BADMINTON CHAMPIONSHIPS KATOWICE 2019 oraz Wiktora Treckiego i Szymona Stokfisza – Mistrzów Polski w Badmintonie do lat 19, podpytać ich o technikę gry czy poobserwować, jak wyglądają rozgrywki na najwyższym poziomie.

Strefa badmintonowa będzie czynna 26 lipca na placu przed Galerią Katowicką w godz. 14:00-17:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Strefa badmintona pod Galerią Katowicką_plakat

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.