newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

Spotkanie z Pingwinami z Madagaskaru

GK_pingwiny_24.01Czy wiesz kto wchodzi w skład najbardziej elitarnej grupy tajnych agentów na świecie? Kto lubi przygody? Potrafi zrobić coś z niczego i ma miliony wielbicieli na całym globie? Przygotuj się na niezapomnianą i pełną humoru przygodę! Do akcji znów wkraczają asy wywiadu: Kowalski, Szeregowy, Rico i Skipper.

Już w sobotę, 24 stycznia w Galerii Katowickiej, od godz. 12.00 do godz. 19.00 dzięki improwizacji i umiejętnościom naszych bohaterów, których pozazdrościłby sam McGyver, Pingwiny będą w Galerii Katowickiej! Przeszkolą i przygotują do styczniowej premiery filmu „Pingwiny z Madagaskaru” wszystkich chętnych – każdy może wziąć udział w specjalistycznym szkoleniu na asów wywiadu.

Udział w spotkaniu to jedyna okazja aby nabyć umiejętności, które powstrzymają siły zagrażające światu. To możliwość wstąpienia do tajemniczej organizacji działającej pod kryptonimem Północny Wiatr, stawienia czoła złoczyńcy o imieniu dr Oktawiusz Mackiewicz, który planuje zniszczyć nasz świat oraz nauczenia się:

– jak ślizgać się po betonie i zmontować poduszkowiec z dętki od traktora, dmuchawy do liści, kasku, peleryny i wentylatora, na którym można usiąść i poślizgać się?

– jak zrobić super buty, w których można chodzić po jajach nie tłukąc ich?

– jak zrobić napęd rakietowy z niczego?

-jak wcisnąć jajka do szklanej butelki, nie niszcząc ich?

– jak zniszczyć tajne dane przy pomocy kuchenki mikrofalowej?

– jak byś szybszym od dźwięku?

– jak zbudować wielkie, niesamowite urządzenia z kilku akcesoriów?

Dodatkowo uczestnicy będą mogli zmierzyć się na torze przeszkód Kowalskiego, czy oddać się odlotowym skokom na pingwinim dmuchańcu w strefie Szeregowego. Nie zabraknie też innych filmowych atrakcji: kolorowanek, quizów i konkursów zręcznościowych dla całych rodzin. Do grona niezwyciężonych komandosów będą mogli dołączyć również rodzice.

Szach mat i cześć. Jesteście w drużynie Pingwinów!

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.