newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

Otwarcie Galerii Katowickiej potrwa 5 dni

15 tys. prezentów, 50 tys. na zakupy i nawet 200 tys. klientów – to najważniejsze liczby związane z debiutem Galerii Katowickiej. Otwarcie obiektu potrwa od środy do niedzieli.

Pierwsi klienci przekroczą próg Galerii Katowickiej w środę 18 września o godz. 10.00.

Zarząd obiektu  zdecydował, że z powodu lokalizacji w ścisłym centrum miasta atrakcje związane z otwarciem zostaną rozłożone na kilka dni.

– Szacowaliśmy, że gdyby w ramach otwarcia zorganizować jeden kulminacyjny punkt, na przykład występ muzycznej gwiazdy, do centrum w ciągu kilku godzin mogłoby przyjechać dodatkowo nawet 50 tys. osób i 10 tys. samochodów. Byłoby to zbyt dużym wyzwaniem dla układu komunikacyjnego Katowic – mówi Agnieszka Jurkiewicz, Marketing i PR Manager Galerii Katowickiej. – Dlatego zdecydowaliśmy, że atrakcje związane z otwarciem zostaną rozłożone na kilka dni – dodaje.

Od środy na klientów Galerii Katowickiej w ramach projektu „Do wyboru, do koloru” czekać będzie ponad 15 tys. prezentów oraz setki promocji oferowanych przez 220 najemców. W piątek ruszy loteria „Kod szczęścia”, w ramach której zostanie rozlosowanych pół tysiąca kart pre-paid o wartości 100 zł każdy. Natomiast w sobotę o godz. 20.30 na obok placu Szewczyka odbędzie się efektowny pokaz sztucznych ogni.

– Przewidujemy, że od środy do niedzieli odwiedzi nas około 200 tys. klientów – mówi Agnieszka Jurkiewicz.

W celu upłynnienia ruchu samochodowego zarządca zdecydował, że od środy do niedzieli nie będą pobierane opłaty za parkowanie w mieszczącym 1200 samochodów parkingu pod galerią.

***

„Kampania do wyboru do koloru”

Klienci, którzy w pierwszych dniach funkcjonowania Galerii Katowickiej dokonają zakupów
o wartości min. 50 zł zł będą mogli otrzymać jeden ponad 15 tys. gadżetów. Do wyboru będą m.in. parasole, torby, smycze i zegarki z logo Galerii Katowickiej oraz inne prezenty od poszczególny najemców. Promocja będzie ważna do wyczerpania zapasów.

 

Szczegóły promocji najemców

Systematycznie rozbudowywana lista promocji znajduje się w dziale “promocje”:

http://gk.y-c.com.pl/promocje-nowosci/

 

Loteria „Kod szczęścia”

W piątek (20 września br.) do największego dziennika regionalnego dołączony zostanie los
w formie magnesu w kształcie logo Galerii Katowickiej.  Na terenie obiektu rozstawione zostaną infokioski, w  których klienci będą mogli sprawdzić czy wygrali jedną z 500 kart przepłaconych w wysokości 100 zł każda.

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.