newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

Niecodzienny pomysł na fasadę Galerii Katowickiej

Test elewacji GK_TKawka_0178 maueNie tylko estetyka, ale także okazje typu „Dzień Flagi RP” czy „Światowy Dzień Wiedzy na Temat Autyzmu” będą wpływały na kolor podświetlenia fasady Galerii Katowickiej. Jednym z pomysłów jest także dostosowanie barwy do… typu pogody, przewidywanej na następny dzień.

W środę późnym wieczorem (tj. 4 września) odbyły się kolejne testy systemu oświetlenia fasady Galerii Katowickiej. Inżynierowie Generalnego Wykonawcy robót budowlanych sprawdzali poprawność funkcjonowania całej instalacji, natomiast projektanci analizowali estetykę różnych zestawów kolorystycznych.

– Wcześniejsze testy prowadzone były na małym fragmencie, co znacząco utrudniało rzetelną ocenę uzyskiwanego efektu. Tym razem udało nam się oświetlić całą fasadę od strony placu Szewczyka
– mówi  Agnieszka Jurkiewicz Marketing & PR Manager Galerii Katowickiej. –  O kolorze fasady nie tylko będą decydować względy estetyczne, ale także społeczne. Stąd w „Dzień Flagi RP” fasada przyjmie barwę biało-czerwoną, a np. w „Światowy Dzień Wiedzy na Temat Autyzmu” niebieską – dodaje.

Jednym z ciekawszych pomysłów jest także dostosowanie barwy lamp oświetlających fasadę do typu pogody przewidywanego na kolejny dzień.

– Nowy dworzec z efektownymi kielichami i neonem KATOWICE oraz przebudowany plac Szewczyka, choćby z racji funkcji i lokalizacji powoli stają się ważnymi przestrzeniami miasta. Dla podróżnych spoza Katowic, ta przestrzeń także buduje pierwsze wrażenie miasta. Dlatego szukamy sposobu, aby oświetlenie fasady stało się kolejną, choćby niewielką, atrakcją wyróżniającą Katowice – mówi Agnieszka Jurkiewicz.

Pomysł zakłada, że w wieczór poprzedzający dzień, w którym będzie ciepła i słoneczna pogoda fasada będzie świeciła się w kolorze żółtym, a gdy przewidywana będzie niska temperatura i opady – w kolorze ciemnoniebieskim.

Galeria Katowicka otwarta zostanie 18 września br. o godz. 10. Dzień wcześniej uroczyście zakończony zostanie proces inwestycyjny.

Galeria Katowicka jest częścią Zintegrowanego Centrum Komunikacyjno-Handlowo-Biurowego w Katowicach, którego inwestorami są NEINVER Polska, Meyer Bergman i Polskie Koleje
Państwowe S.A. Generalnym Wykonawcą robót budowlanych jest firma STRABAG, a wyłącznym agentem odpowiedzialnym za najem powierzchni handlowej jest Cushman & Wakefield.

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.