newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

Navi-Parking w Galerii Katowickiej

Kto z Was choć raz w panice nie szukał samochodu na parkingu, a potem okazywało się, że – cały i zdrowy – grzecznie stoi on w zupełnie innym miejscu, niż Wam się wydawało? No właśnie :). Z myślą o Waszym komforcie, zaoszczędzaniu niepotrzebnego stresu i czasu, uruchomiliśmy nowy moduł naszej aplikacji lojalnościowej. Dzięki Navi-Parking bezproblemowo – i najkrótszą drogą – dotrzecie do swojego samochodu.

Navi-Parking to nowoczesny system przygotowany w technologii beacon, zainstalowanych na 2 poziomach parkingowych. Aby skorzystać z nowej funkcji, posiadacze aplikacji Galerii Katowickiej po prostu potwierdzają w aplikacji automatyczne wykrycie miejsca parkingowego lub skanują QR code (aplikacja zapisuje lokalizację). Nowi uczestnicy mają za zadanie zrobienie zdjęcia QR codu, pobranie aplikacji i wczytanie zdjęcia. I gotowe!

Choć nawigacja opiera się na technologii beacon, nie wyklucza jednak możliwości korzystania z niej przez osoby, które nie posiadają jej w swoich telefonach, bądź nie chcą uruchamiać transmisji Bluetooth. Przy włączonej transmisji – nawigacja pracuje w trybie dynamicznym, jest na bieżąco aktualizowana, co znacznie ułatwia orientację w Centrum, jak i na parkingu. Z kolei podczas wyłączonej transmisji Bluetooth prowadzenie odbywa się na podstawie wyrysowanej na mapie ścieżki nawigacyjnej, począwszy od najbliższego wejścia na parking, aż do własnego pojazdu. Nawigacja uwzględnia również prowadzenie osób niepełnosprawnych poprzez kierowanie ich do wind.

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.