newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

Miejskie Metamorfozy Mężczyzn, czyli projekt 3xM w Katowickiej

Czy mężczyźni potrzebują porad stylisty? Oczywiście, to nie ulega wątpliwości! Dlatego – już od listopada – nasi Klienci mogą wziąć udział w nowym modowym projekcie – 3xM. To solidna dawka wiedzy na temat tego, co i jak warto nosić, czym kierować się w doborze stroju. Dwa razy w miesiącu Kamil Sobczyk, projektant i założyciel marki Gaberon, stanowiącej esencję stylu współczesnego “obywatela świata”, mieszkańca miasta czerpiącego energię z tętniącej życiem aglomeracji, przygotuje film związany ze stylizacją męskiej sylwetki.

Ten kreatywny projekt ma inspirować mężczyzn do zmiany stylu. Do zostania modelem zachęcamy Was, naszych klientów, (formularz zgłoszeniowy można pobrać TUTAJ, i – wypełniony – wysłać na adres: Kamil@3xm.com.pl), a poszczególne elementy stylizacji – wypożyczane od najemców Galerii.  Co ważne – w materiale znajdziecie również tzw. manual z rzeczami wykorzystanymi do danego outfitu, czyli konkretne wskazówki, w którym z salonów można nabyć poszczególne elementy stylizacji – i jak je ze sobą łączyć. Każdy z odcinków 3xM będziecie mogli zobaczyć m.in. w naszym kanale katowicka.tv. Pełny regulamin dostępny TUTAJ.

Pylon-multimedialny_kamil sobczyk

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.