newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

Lista otwartych lokali w dniach 28.12.20 – 31.01.21 [aktualizowana]

Poniżej przygotowaliśmy dla Was aktualizowaną listę otwartych lokali. Zachęcamy do kontaktu ze sklepem przed udaniem się do niego.

Lokale ułożone są w kolejności alfabetycznej.

AKADEMIA BERENDOWICZ&KUBLIN
AUTO SPA KATOWICE
BNP PARIBAS
BURGER KING
CENTRUM WINA
CYFROWY POLSAT PLUS
EMPIK
FIVE O’CLOCK
HEBE HEALTH & BEAUTY
INTER OPTYK
JEAN LOUIS DAVID
KFC
KOLPORTER TOP PRESS
KUCHNIE ŚWIATA
LEOPARDUS
MBANK
MCDONALD’S
MENNICA ZŁOTA
MISTER MINIT
MUSCAT
MYDLARNIA U FRANCISZKA
NAKIELNY
NOTINO
OLIMP
ORANGE
QUICK NAILS
PASIBUS
PGNiG – BIURO OBSŁUGI KLIENTÓW
PIZZA HUT
PLAY
POCZTA POLSKA
Pralnia EBS
ROSSMANN
RUCH
SAMSUNG
SALAD STORY
SOFI FLORA
STARBUCKS
STOKROTKA
SUPER-PHARM
SUSHI – DO
ŚWIAT KSIĄŻKI
THAI MASSAGE LILY NAIL SPA
TIME FOR WAX
T-MOBILE
VISION EXPRESS
YVES ROCHER
ZIAJA
ŻABKA

 

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.