newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

Kelly Hunter w Galerii Katowickiej?

Od niedawna w naszej Galerii można spotkać… Kelly Hunter. Słynna brytyjska aktorka rozmawia z każdym, kto pojawi się w odpowiednim miejscu obiektu. Jak to możliwe? Na naszym pasażu, na poziomie 0, znajduje się specjalny multimedialny pylon, na którym – po uruchomieniu – można obejrzeć nagranie z aktorką i posłuchać jej wypowiedzi. Zachęca ona do zrozumienia autyzmu, jako wzór działań podając nasz wieloaspektowy program „Katowicka dla Autyzmu”.

Co zrobić, by spotkać Kelly Hunter? Wystarczy znaleźć multimedialny pylon, stanąć przed nim i… wsłuchać się w głos aktorki. Pylon ma ekrany z dwóch stron: na jednej, od wejścia od ul. 3 Maja, wyświetlana jest nieprzerwanie animacja zapraszająca do stanięcia z drugiej strony: “Nie stój w tyle, chodź do przodu. Powiemy Ci coś ważnego”. Gdy podejdziecie, stając dokładnie naprzeciw ekranu, specjalnie zaprogramowana kamera na podczerwień uruchamia film z Kelly Hunter.

Aktorka przekazuje nam ważną wiadomość, dotyczącą programu „Katowicka dla Autyzmu”. Widzieliście to już? Zapraszamy!

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.