newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Katowicka rozdaje karty!

Mamy dla Was aż 1 400 kart podarunkowych do rozdania! I to jakich! Kwota, na jaką będą doładowane, to 50 zł lub 100 zł, ale to jeszcze nie koniec! Będą miały zupełnie nowe, specjalnie przygotowane opakowania do wyboru: jedno, nawiązujące do nowoczesnej, dynamicznej miejskiej linii i drugie, odwołujące się do katowickich neonów. To kiedy do nas wpadacie?

Akcja „Katowicka rozdaje karty” trwać będzie w dniach 17 – 31 maja, z wyłączeniem 19 maja. Co zrobić, by zdobyć karty? To, co najbardziej lubicie w naszej Galerii – przyjść na zakupy, w naszym Punkcie Informacyjnym przedstawić paragony i gotowe! Wydawanie kart startuje co godzinę do wyczerpania limitu dla każdej godziny akcji. Pierwsze wydanie kart następuje o godz. 12.00, ostatnie – o godz. 19.00. Za zakupy na kwotę 250 zł (udokumentowane maksymalnie na 3 paragonach) otrzymacie kartę podarunkową na 50 zł, a za zakupy na kwotę 500 zł (maksymalnie 5 paragonów) – na 100 zł. Zapraszamy – czeka na Was 1400 kart! Chcemy, by jak najwięcej osób skorzystało z naszej zabawy, dlatego ustaliliśmy limit nagród, przypadających na jednego uczestnika: każdy z Was może otrzymać po jednej karcie o nominałach 50 zł i 100 zł.

Regulamin dostępny jest TUTAJ.

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-803), przy Aleje Jerozolimskie 56C (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.