newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

Katowice Fashion Week, wielkie modowe święto już 11 i 12 października!

Drugi tydzień października w Katowicach zapowiada się bardzo modowo! Startuje trzecia osłona KTW Fashion Week oraz – w weekend 11-12 października – KATOWICE FASHION WEEK w naszej Galerii. A ponieważ jesteśmy partnerami wydarzenia, odbywającego się w Fabryce Porcelany, także w naszym Centrum zobaczycie pokazy znanych młodych projektantów. Co więcej – całe wydarzenie z Fabryki będzie można – w ramach transmisji live – obejrzeć na wielkim ekranie, zamontowanym w strefie restauracyjnej Katowickiej. W specjalnym modowym butiku KTW FASHION WEEK POP-UP STORE, zlokalizowanym na poziomie +1 naszej Galerii, można będzie spotkać i porozmawiać ze znanymi projektantami oraz kupić designerską odzież.

Całe wydarzenie poprowadzi znana Wam doskonale stylistka Agata Dominik.  Podobnie jak w poprzedniej edycji wydarzenia, również i w tym roku wśród modelek i modeli spotkacie swoich przyjaciół czy sąsiadów, którzy wzięli udział w naszym castingu i pojawią się na wybiegu. W trakcie pokazów zobaczycie kolekcje naszych najemców i nowości przygotowane specjalnie na sezon jesienno-zimowy. Swoje projekty zaprezentują u nas także młodzi projektanci: Simona Nikołajewska, Piotr Popiołek, Monika Ptaszek oraz Bartosz Pilawski. To m.in. ich outfity, sygnowane znakiem „selected by KTW FW”, będziecie mogli zakupić w naszym pop-up store. Odbędą się tu także spotkania z Natashą Pavluchenko oraz duetem z MMC Studio.

Najnowsze trendy i inspiracje modowe to tylko część atrakcji, jakie czekają na Was w dniach 11-12 października. Na placu przed Galerią stanie modowy kontener – przeszklone studio, w którym specjaliści od wizerunku zadbają o waszą metamorfozę oraz udzielą wielu fachowych wskazówek. Zainteresowani? – zgłaszajcie się poprzez nasz Fanpage do udziału w tym projekcie!

Co jeszcze przygotowaliśmy dla Was? Wyjątkowe promocje aż do – 60% i mnóstwo wydarzeń towarzyszących. Zapraszamy – moda na wyciągnięcie ręki czeka na Was!

Harmonogram_final

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.