newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

KatoKarta łączy miasto! Mamy dla Was bilety na wydarzenia miejskie

Lubicie robić u nas zakupy? Korzystacie z naszej wielozadaniowej aplikacji, w skład której wchodzi również program lojalnościowy? Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, zachęcamy do dołączenia! Dlaczego? Bo tylko w Katowickiej czekają na Was tak wyjątkowe nagrody!

W ramach programu lojalnościowego można wymieniać paragony na punkty, a punkty – na nagrody. To zarówno większe, rzeczowe upominki, jak i bilety do kina, zniżki i wiele innych ciekawych propozycji. A teraz mamy dla Was absolutną nowość! Stworzyliśmy nowy moduł, otwierający aplikację Katowickiej na miasto. To tak naprawdę odpowiedź na Wasze oczekiwania – do współpracy zaprosiliśmy miasto Katowice oraz występujące w jego imieniu Miasto Ogrodów, a także najbardziej rozpoznawalne i znane instytucje kulturalne oraz agencje artystyczne. Od niedawna do nagród, odbieranych za zebrane w programie punkty, dołączyły także zaproszenia, zniżki i bilety na wiele miejskich, ważnych i interesujących wydarzeń.  Te najbliższe to m.in. Noworoczna Gala 2020 – Koncert Wiedeński; Katowicka Noc Kabaretowa; Kabaret Nowaki – za Granicą Żartu czy 12 Tenors & Diva. Regularnie będziemy także uzupełniać ofertę zaproszeń na wydarzenia miejskie, pojawią się także bilety na duże ogólnopolskie imprezy – muzyczne, sportowe czy kulturalne, odbywające się na Śląsku.

Zapraszamy – dołączajcie i jeszcze bardziej czynnie włączajcie się w to, co w Katowicach najważniejsze i czym żyje miasto! Jak się zarejestrować i zbierać punkty? – zasady i regulamin znajdziecie tutaj: https://navishopper.pl/galeria-katowicka/

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.