newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

Jeszcze więcej atrakcji na Dzień Dziecka!

W sobotę (31.05) w godzinach 15.00-19.00 plac Szewczyka przed Galerią Katowicką zamieni się w Śląskie Wesołe Miasteczko! W ramach rozpoczęcia sezonu, które nastąpi 1 czerwca Wesołe Miasteczko zachęci do odwiedzin wszystkich mieszkańców Śląska.

W programie przewidziane są m.in.:

– Konkurs Wiedzy o Śląskim Wesołym Miasteczku

– Pokazy machania wstążkami

– Tunel ze szczudeł

– Pokazy żonglerki

– Chusta animacyjna

– Pokaz Wielkich Baniek Mydlanych (w godzinach: 15.00, 15.30, 16.00, 16.35, 17.00, 17.30)

W niedzielę, w dniu święta najmłodszych, na placu Szewczyka wyklejone zostaną również specjalne miejsca do gier i zabaw, a od godz. 12.00 do 19.00. na poziomie +2 w Galerii Katowickiej zapewnimy szaloną zabawę z filmem RIO 2.

Wszyscy chętni będą mogli wziąć aktywny udział w zabawie i biciu rekordu na największą liczbę uczestników pokazu tanecznego. Każdy kto weźmie udział w tej konkurencji otrzyma filmowe upominki. Chętni będą mogli także zmierzyć się w konkursie „Pokaż co potrafisz” oraz wziąć udział w warsztatach tanecznych pod okiem instruktorów.

Uzupełnieniem tego, co będzie działo się na scenie i tuż obok, będą warsztaty balonowe. Dzieci i rodzice będą mieli niepowtarzalną okazję stworzyć z kolorowych balonów Blu, Julię czy inne papugi. Będzie też tropikalna strefa malowania buziek oraz aktywności plastycznej.

Udział w filmowo-tanecznym świecie jest bezpłatny.

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.