newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

Gotowi do startu? 5 edycja biegu „15tki z Katowic do Sosnowca”

Już 7 września biegacze wystartują na trasie słynnej linii tramwajowej numer 15, łączącej centrum Katowic z Sosnowcem. Zawodnicy pokonają dystans piętnastu kilometrów z parku Sieleckiego do placu przy Galerii Katowickiej. Widzimy się na mecie? A może weźmiecie udział w biegu?

W sobotę, 7 września o godz. 14:00, odbędzie się piąta edycja biegu „15tka z Katowic do Sosnowca”. Zawodnicy będą mieli do pokonania 15 kilometrową trasę wyznaczoną według linii tramwajowej numer 15. Pakiety startowe będzie można odebrać w dniu biegu, w godz. 9:00 – 13:00, w Biurze Zawodów w Galerii Katowickiej na poziomie 0, przy RTV Euro AGD. Stąd organizatorzy zawiozą zawodników na punkt startu do Parku Sieleckiego w  Sosnowcu. Każdy z uczestników, który ukończy bieg w regulaminowym czasie 135 minut, zostanie nagrodzony medalem! Na trasie biegu, na granicy Sosnowca i Katowic, uczestnicy mogą zostać poproszeni o pokazanie symbolicznego paszportu, który będą mogli odebrać w Biurze Paszportowym biegu (na poziomie 0 przy RTV Euro AGD) od 4 września.

W dniu zawodów, w godz. 9:00 – 16:30, w namiocie Perfect Body Center bezpłatnie będzie można zrobić badanie biomechaniki stopy oraz analizę składu ciała. Przed Galerią Katowicką zostanie też ustawiona kriokomora, w której za pomocą niskiej temperatury przeprowadza się zabiegi łagodzące ból i zapalenie mięśni.

Organizatorem 15tki jest firma M Event, wydawca portalu autobusczerwony.pl i Tramwaje Śląskie. Partnerami biegu są ZTM, Urząd Miasta Katowice, Urząd Miasta Sosnowiec, PKM Sosnowiec, Katowickie Wodociągi S.A., XIV LO im. Mjr. Sucharskiego w Katowicach oraz Galeria Katowicka.

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.