newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

Co chcemy dostać na Walentynki?

Sprawdziliśmy, którym podarunkiem sprawić największą przyjemność drugiej połówce. Z przeprowadzonej przez Galerię Katowicką sondy wynika m.in. że:

  1. Najczęściej walentynki świętują osoby w wieku 18-25 lat, będące jeszcze w nieformalnych związkach
  2. Niezawodny zestaw prezentowy to romantyczna randka, kino i kwiaty na powitanie
  3. Według pań dobrym pomysłem na prezent są również atrakcyjne kosmetyki, takie jak perfumy i kremy z wysokiej półki
  4. Co ciekawe, nieco niżej ocenione są same zabiegi kosmetyczne i, wydawałoby się bardzo popularna jako prezent na Walentynki, bielizna. Obie pozycje zostały ocenione właściwie na równi z książką oraz voucherem zakupowym
  5. Najniżej ocenianym prezentem okazały się słodycze – bombonierką z czekoladkami nie podbijemy już serca ukochanej.

Jeśli nie masz jeszcze pomysłu jak spędzić Walentynki z ukochaną osobą i co jej podarować, mamy znakomitą propozycję! W dniach 14-16 lutego zapraszamy do Galerii Katowickiej na test zgodności par. Wygrać można brylantowy naszyjnik, ipody, bilety do kina i setki innych atrakcyjnych nagród!

Dodatkowy prezentem od nas będzie walentynkowa fasada Galerii Katowickiej podświetlona czerwonym kolorem.

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.