newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

Całe Katowice odwiedziły Galerię Katowicką

W ciągu pierwszych siedmiu dni Galerię Katowicką odwiedziło 371,5 tys. osób. To więcej, niż liczba mieszkańców Katowic. Swój pierwszy egzamin zdał także przebudowany układ komunikacyjny wokół znajdującego się w ścisłym centrum miasta obiektu.

Otwarcie Galerii Katowickiej nastąpiło w ubiegłą środę (18 września br.). W pierwszym dniu nowy obiekt odwiedziło blisko 70 tys. klientów. W kolejnych dniach frekwencja wyniosła od 40 do 56 tys.

– To oczywiste, że wizyty w pierwszych dniach w dużej mierze wynikają z zainteresowania nowym obiektem i nie zawsze przekładają się bezpośrednio na decyzje zakupowe. Jednak sygnały od naszych najemców oraz wyniki odwiedzin w poniedziałek i wtorek pozwalają przypuszczać, że nowy obiekt dobrze się przyjął – mówi Agnieszka Pyzanowicz-Francke, Center Manager Galerii Katowickiej.

Pomimo, że Galeria Katowicka jest doskonale skomunikowana – sąsiaduje z bardzo dużymi dworcami kolejowym i autobusowym, a tuż obok przechodzi jedna z najważniejszych w regionie relacja tramwajowa – z dużym zainteresowaniem obserwowano wydolność lokalnej sieci dróg i parkingu podziemnego na 1 200 miejsc.

– Generalnie nie było zbyt dużych korków, a organizacja ruchu na parkingu podziemnym nie odbiegała od typowych sytuacji w pierwszych dniach funkcjonowania obiektu. Jak na razie rozwiązania komunikacyjne, do których projektanci przyłożyli naprawdę dużą wagę, zdają egzamin – dodaje Pyzanowicz-Francke.

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.