newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

Bookcrossing w Galerii Katowickiej

To dzięki Wam w Starbucksie w Galerii Katowickiej znalazła się „Wolna Wypożyczalnia” książek!

Każdy może przyjść i poczytać to, co zostało zebrane w akcji „Wolna książka – bookcrossing UŚ”. Poza tradycyjnymi wydaniami książek znajdą się tam również e-booki udostępniane za pośrednictwem kodów QR.

Idea bookcrossingu zrodziła się w 2001 roku w USA. Bazuje na czytaniu i pozostawianiu książek w miejscu publicznym, najczęściej specjalnie do tego przygotowanym. Na Śląsku Wolne Wypożyczalnie stworzył Uniwersytet Śląski.

Pełna lista Wolnych Wypożyczalni w Katowicach:

Jazz Club Hipnoza | Plac Sejmu Śląskiego 1, Katowice

Złoty Osioł Bar Wegetariański | ul. Mariacka 1, Katowice

Biała Małpa | ul. 3 maja 38, Katowice

Starbucks | Galeria Katowicka, 3 Maja 30, Katowice

Galeria Niegrzeczni | ul. Mariacka 3, Katowice

Hospoda Katowice| ul. Gliwicka 6/I, Katowice

Klub Panorama | ul. Śląska 75 (róg z ulicą Studencką), Katowice-Ligota

Klubokawiarnia Presso | ul. Zamkowa 2, Cieszyn

Rebel Bar | Czecha 1, Katowice

Dziękujemy za wszystkie oddane głosy na Galerię Katowicką!

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.