newsletter

Galeria Katowicka

Bezpieczne zakupy w Katowickiej
GK_refreszment_header_aktualnosci

Blosilesia wspiera „Święta Marzeń”

Do „Świąt Marzeń”, naszej akcji o charakterze dobroczynnym, przyłączyło się środowisko blogerów ze Śląska!

W najbliższy weekend przedstawiciele inicjatywy Blosilesia będą pomagać odwiedzającym Bajkową Krainę Galerii Katowickiej pisać listy do Świętego Mikołaja. Przypominamy – każdy list, który znajdzie się w świątecznej skrzynce to złotówka przekazana na zimowe ferie dla dzieci ze Świetlicy Środowiskowej im. Świętego Wojciecha w Katowicach.

Blosilesia to inicjatywa, której głównym celem jest integracja śląskiej blogosfery, czyli osób, które w wirtualnym świecie prowadzą dzienniki zwane blogami.

Wśród reprezentantów Blosilesia, którzy zaangażowali się w akcję „Święta Marzeń”, są m.in.:

• Anna Giera (moimzdaniem.be)

• Paweł Kluszczyński (kokornus.blogspot.com)

• Rafał Górecki (Ravgor.TV)

• Maciej Wapiński (Wapniak)

• Agnieszka Polańska (aniesbrand.pl)

• Kamila Słomska (pannamiijejzabawki.pl)

• Paulina Rybak (potworywozkowe.pl)

• Mateusz Ochman (mateuszochman.com)

• Tomasz Adamski (Bez Imprimatur )

• Łukasz Tudzierz (tuudi.net)

• Barbara Chronowska (slonecznybalkon.pl)

• Dagmara Gdala (dagmaragdala.pl)

• Alina Moskwa (designyourlife.pl)

Chętnych do spotkania w świecie rzeczywistym z tymi, którzy na co dzień działają w internecie, zapraszamy do Bajkowej Krainy Galerii Katowickiej na 2 piętrze, na pasażu przy kielichach.

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-839), przy ul. Towarowej 28 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Estlin Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.