newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Reporter Young tylko u nas!

Reporter Young to modowa marka dla dziewcząt i chłopców w wieku od 7 do 13 lat. Wysokiej jakości ubrania podkreślają charakter i pełen energii styl użytkowników.

Kolekcje Reporter Young dedykowane są zarówno dzieciom, które już mają swój styl, chcą podkreślać swoją wyjątkowość i oryginalność, jak i rodzicom, którzy akceptują wybory swoich dzieci, bo wiedzą że marka Reporter Young to poza designem, przede wszystkim wygoda i wysoka jakość. Priorytetem projektantów marki jest łączenie wygody z najnowszymi trendami mody.

Asortyment Reporter Young dostępny jest w rozmiarach 128-176 cm.

Reporter Young otwarty dziś w Galerii Katowickiej jest pierwszym salonem tej marki w mieście.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.