newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Reporter Young tylko u nas!

Reporter Young to modowa marka dla dziewcząt i chłopców w wieku od 7 do 13 lat. Wysokiej jakości ubrania podkreślają charakter i pełen energii styl użytkowników.

Kolekcje Reporter Young dedykowane są zarówno dzieciom, które już mają swój styl, chcą podkreślać swoją wyjątkowość i oryginalność, jak i rodzicom, którzy akceptują wybory swoich dzieci, bo wiedzą że marka Reporter Young to poza designem, przede wszystkim wygoda i wysoka jakość. Priorytetem projektantów marki jest łączenie wygody z najnowszymi trendami mody.

Asortyment Reporter Young dostępny jest w rozmiarach 128-176 cm.

Reporter Young otwarty dziś w Galerii Katowickiej jest pierwszym salonem tej marki w mieście.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.