newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_parking

Opłaty

Codziennie, między godzinami 7.00 i 24.00, pierwsze dwie godziny korzystania z parkingu są BEZPŁATNE. Każda kolejna godzina to koszt w wysokości 3 zł.

Abonamenty parkingowe

Wybierz abonament najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb lub negocjuj ofertę na zamówienie niestandardowe.
Dostępne plany abonamentowe:
  • 100,00 zł abonament 7-dniowy (od poniedziałku do niedzieli)
  • 200,00 zł abonament do 2 tygodni
  • 300,00 zł abonament do 3 tygodni
  • 350,00 zł abonament miesięczny

Oferta ta jest skierowana zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Jeśli jesteś zainteresowany wykupieniem planu abonamentowego, skontaktuj z firmą Apcoa tel. (32) 414-17-24, mail: galeria.katowicka@apcoa.pl

Parkomaty

Parkomaty znajdują się przy wszystkich wyjściach na parking na obu poziomach. Prosimy uiszczać opłatę przed wyjazdem. Płatność możliwa jest tylko gotówką. W razie potrzeby, do Państwa dyspozycji są pracownicy obsługi parkingu, z którymi można się skontaktować poprzez urządzenie głośnomówiące zamontowane w parkomatach.

ParkomatyParkomaty

Multikino

Dla Klientów Multikina 6h darmowego parkowania. Czas parkowania zostanie przedłużony przez obsługę kina podczas zakupu biletów na seans.

1200 miejsc

Galeria Katowicka dysponuje 1200 miejscami postojowymi zlokalizowanymi na dwóch poziomach parkingu podziemnego oznaczonych kolorami zielonym (poziom -2) oraz niebieskim (poziom -3).

Oznakowanie miejsc

Nad każdym miejscem parkingowym zainstalowane są lampki sygnalizujące kolorem jego dostępność. Lampka świecąca na zielono oznacza miejsce wolne, czerwona sygnalizuje zajęte, a niebieska wskazuje miejsce dla niepełnosprawnych.

Wjazd

Na podziemny parking Galerii Katowickiej wjechać można od strony ul. Słowackiego lub z obu stron tunelu na ul. Dworcowej.

Wyjazd

Bezpośrednio z poziomu -3 można wyjechać na ul. Dworcową i Kościuszki, natomiast z poziomu -2 Galerii Katowickiej można wyjechać na ul. Mikołowską lub ul. Słowackiego. Możliwy jest przejazd pomiędzy poziomami.

Wyjazd z parkingu po zamknięciu galerii: na parking należy wejść korzystając z windy mieszczącej się w hali dworca kolejowego za kasami. Windą można dojechać na oba poziomy parkingu galerii: -2 (parking zielony) oraz -3 (parking niebieski).

Aby wyjść z parkingu po zamknięciu galerii należy skierować się do odpowiedniej klatki, gdzie znajduje się winda prowadząca do hali dworca kolejowego. Na poziomie -2 jest to klatka w sektorze B6, do której prowadzi zielony chodnik na posadzce, na poziomie -3 jest to klatka w sektorze F6, do której prowadzi chodnik niebieski.

Parkowanie w nocy

Od 1.04.2014 r. wszystkich, którzy korzystają z podziemnego parkingu Galerii Katowickiej w godzinach nocnych, zapraszamy do pozostawiania swoich pojazdów na poziomie -2.

Na poziom -2 można wjechać z ulicy Słowackiego oraz tunelu w ciągu ulicy Dworcowej (od strony ul. Mikołowskiej). Ta część parkingu Galerii Katowickiej czynna jest 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Do korzystania z parkingu na poziomie -3 zapraszamy w godzinach 7.00-22.00.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.