newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_kino

Multikino to najnowocześniejsza sieć kin w Polsce wyznaczająca najwyższe standardy w ich budowie i prowadzeniu. Gwarantuje wspaniałą rozrywkę w wolnym czasie i niezapomniane przeżycia dla każdego gościa Galerii Katowickiej. Znajduje się również w gronie światowych liderów kinowej cyfryzacji, dzięki wyposażeniu sal kinowych w projektory cyfrowe Dolby 3D Digital Cinema.

Od lat jest również partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce w tym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. W Galerii Katowickiej multipleks dobrej rozrywki składa się z 10 sal kinowych znajdujących się na poziomie +3. Wygodny dojazd z parteru umożliwiają schody ruchome. Repertuar znajdziecie Państwo TUTAJ. Multikino czynne jest pół godziny przed pierwszym seansem. W godzinach zamknięcia galerii, wejście do kina możliwe jest z parkingów oraz wejściem głównym przy ul. 3 Maja.

Informacja telefoniczna:

tel. 32 661 41 00

Informacja dla grup (powyżej 15 osób)

tel. 32 661 41 24

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.