newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_kino

Multikino to najnowocześniejsza sieć kin w Polsce wyznaczająca najwyższe standardy w ich budowie i prowadzeniu. Gwarantuje wspaniałą rozrywkę w wolnym czasie i niezapomniane przeżycia dla każdego gościa Galerii Katowickiej. Znajduje się również w gronie światowych liderów kinowej cyfryzacji, dzięki wyposażeniu sal kinowych w projektory cyfrowe.

Od lat jest również partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce w tym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. W Galerii Katowickiej multipleks dobrej rozrywki składa się z 10 sal kinowych znajdujących się na poziomie +3. Wygodny dojazd z parteru umożliwiają schody ruchome. Repertuar znajdziecie Państwo TUTAJ. Multikino czynne jest piętnaście minut przed pierwszym seansem. W godzinach zamknięcia galerii, wejście do kina możliwe jest z parkingów oraz wejściem głównym przy ul. 3 Maja.

Informacja telefoniczna:

tel. 32 661 41 00

Informacja dla grup (powyżej 15 osób)

tel. 32 661 41 24

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.