Czy jest coś bardziej inspirującego niż odkrywanie nowych talentów w świecie sztuki? Fundacja Nowy Rozdział i Galeria Katowicka serdecznie zapraszają na wyjątkową wystawę obrazów, na której prezentujemy prace utalentowanych młodych artystów, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę w świecie sztuki lub poszukują wsparcia, aby osiągnąć swoje cele i zaistnieć w świecie sztuki.

Każdy obraz na tej wystawie to nie tylko wyraz osobistego talentu, ale również unikalna ekspresja różnorodnych technik i punktów widzenia. Każdy artysta przynosi ze sobą swoją własną wizję świata, inspirując nas do refleksji.

 

To wydarzenie to nie tylko możliwość podziwiania unikalnych dzieł sztuki, ale również okazja do wsparcia i promocji artystów. Każdy obraz opowiada swoją historię i ukazuje niezwykłą wrażliwość i wyobraźnię jego twórcy. Przyjdź i odkryj nowe talenty, które kształtują przyszłość sztuki!

Zapraszamy na wystawę do 20 maja, do Chill&Art na poziomie +2 (koło Pasibusa)

GK_GAKERIA SZTUKI_Odkryj Nieznane Horyzonty Sztuki_www slider_800x800 px

Zobacz inne aktualności

Godziny otwarcia w Zielone Świątki (niedziela)

Data obowiązywania wydarzenia
19 maja (niedziela) w tym roku obchodzimy Zielone Świątki. Galeria Katowicka będzie nieczynna, otwarte będą wybrane lokale i kino.  
zobacz aktualność
Zielone Świątki
GK_PARKING BEZBILETOWY_www slider_800x800 px

Jazda bez biletu!

Data obowiązywania wydarzenia 26.02.2024
W Katowickiej na parking wjeżdżasz bez biletu! Nasz system automatycznie sczyta tablicę rejestracyjną w Twoim samochodzie! Przed wyjazdem wystarczy że wpiszesz numer rejestracji w parkomatach znajdujących się przy wyjściach z...
zobacz aktualność - Jazda bez biletu!
ZOBACZ WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI - przejdź do strony aktualności
Pierwsza apla animacji aktualności
Pierwsza apla animacji aktualności