To już trzecia edycja jednej z Waszych najbardziej ulubionych akcji w Katowickiej! Już 25 kwietnia 2024 wracają UBRANIA PEŁNE MOCY, a wraz z nimi:

po pierwsze – dołączasz do gry o planetę z Galerią Katowicką i programem Game4Planet. A jak? Poprzez oddanie odzieży i tekstyliów, butów, plecaków, kocy i innych rzeczy, które zalegają nieużywane w Twojej szafie! Ubrania, które przyniesiesz zyskają kolejne życia. W jaki sposób? Jest kilka dróg. Trafią  ponownie do obiegu (we♥ moda cyrkularna) lub zostaną wykorzystane do produkcji fantastycznych ławek, wykonanych z kompozytu tekstylnego VIVE Texcellence. I na koniec crème de la crème naszej akcji UBRANIA PEŁNE MOCY: ławki wyprodukowane z (być może także Twoich) ubrań trafią do Domu Aniołów Stróżów i Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach!

po drugie - gdy oddasz w ramach akcji min. 10 kg odzieży otrzymasz od nas kartę podarunkową o wartości 50 zł oraz dowiesz się, jak robić zakupy maksymalnie w zgodzie ze środowiskiem!

po trzecie - jeśli oddasz naprawdę bardzo dużo ubrań, to znaczy najwięcej ze wszystkich osób przez te 4 dni akcji, otrzymasz główną nagrodę - kartę podarunkową o wartości 1000 zł!

W tym roku akcję Ubrania Pełne Mocy organizujemy we współpracy z VIVE Textile Recycling – firmą, która od 30 lat realizuje misję świadomego działania na rzecz zrównoważonego świata!

Dzięki staraniom naszego partnera, m.in. w ramach programu Game4Planet, każdego dnia 1,4 mln ubrań i tekstyliów otrzymuje kolejne życie. Wracają one na rynek lub dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w inny sposób wciąż mogą służyć ludziom.

 

PUŚĆ CIUCH W RUCH! UBRANIA PEŁNE MOCY 3.0

25 - 28 kwietnia 2024 codziennie od 12:00 do 19:00

Punkt Obsługi Akcji znajdziesz na poziomie 0, obok sklepu RTV EURO AGD.

Za oddane min. 10 kg odzieży możesz otrzymać kartę podarunkową.

 

Regulamin dostępny w Punkcie Obsługi Akcji oraz TUTAJ

 

Ubrania pełne mocy

Zobacz inne aktualności

BIUSTOWNICZKI – BEZPŁATNE USG PIERSI

Data obowiązywania wydarzenia
19 i 20 kwietnia w Galerii Katowickiej pojawią się BIUSTOWNICZKI, czyli akcja oferująca bezpłatne badania USG piersi dla kobiet w wieku 18-35 lat. Gabinety staną na poziomie 0, koło sklepu...
zobacz aktualność
Biustowniczki
Gra Wielkanocna

JAJA FASZEROWANE NAGRODAMI! GRAJ W KATOKARCIE

Data obowiązywania wydarzenia
Wiosna przed nami więc to dobra okazja, by poprosić wielkanocnego zajączka o jakieś sprytne, wiosenne prezenty! Może by tak hulajnogę elektryczną, miejski rower, smartband, karta podarunkowa do Galerii albo bilety...
zobacz aktualność - JAJA FASZEROWANE NAGRODAMI! GRAJ W KATOKARCIE
ZOBACZ WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI - przejdź do strony aktualności
Pierwsza apla animacji aktualności
Pierwsza apla animacji aktualności