newsletter

Galeria Katowicka

Wynajem powierzchni handlowej

 

Wynajem lokali handlowych:

 

savillsAnna Litwa
Leasing Assistant
Savills Investment Management
anna.litwa@savillsim.com
Tel: +48 32 41 41 290
Mob: +48 513 105 375

 

apsys-180x100Agnieszka Wójcik-Schabowicz
Associate Director
APSYS Group
aschabowicz@apsysgroup.pl
Tel: +48 22 70 19 239

 

Wynajem wysp handlowych oraz wynajem krótkoterminowy:

 

apsys-180x100Stefania Kempa
Koordynator ds. najemców
APSYS Group
skempa@apsysgroup.pl
Tel: +48 32 41 41 290

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.