newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Zrób sobie zdjęcie w Galerii Katowickiej… natychmiast!

Już w najbliższą sobotę, 24 czerwca, w godzinach 11:00- 20:00, w salonie Fotojoker w Galerii Katowickiej odbędzie się dzień otwarty fotografii natychmiastowej. Każdy odwiedzający w tym dniu stoisko salonu Fotojoker w naszej Galerii będzie miał okazję za darmo zrobić sobie zdjęcia i od razu je wydrukować, tym samym testując sprzęt do fotografii natychmiastowej. Dodatkowo salon przygotował w tym dniu specjalne rabaty dla klientów w wysokości 50% na wydruk zdjęć ze stacjonarnych fotokiosków.

Uwaga konkurs!

Odwiedzający „Dni otwarte fotografii natychmiastowej” mogą wziąć udział w specjalnie przygotowanym konkursie, w którym do wygrania będzie drukarka Instax Share SP-1 do wydruku zdjęć. Wystarczy wydrukować sobie zdjęcie na jednym z urządzeń, które będą dostępne tego dnia, a następnie zamieścić jego fotografię na Instagramie z hasztagiem #Fotojoker_zdjecia_natychmiastowe.

Serdecznie zapraszamy!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.