newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Zrób sobie zdjęcie w Galerii Katowickiej… natychmiast!

Już w najbliższą sobotę, 24 czerwca, w godzinach 11:00- 20:00, w salonie Fotojoker w Galerii Katowickiej odbędzie się dzień otwarty fotografii natychmiastowej. Każdy odwiedzający w tym dniu stoisko salonu Fotojoker w naszej Galerii będzie miał okazję za darmo zrobić sobie zdjęcia i od razu je wydrukować, tym samym testując sprzęt do fotografii natychmiastowej. Dodatkowo salon przygotował w tym dniu specjalne rabaty dla klientów w wysokości 50% na wydruk zdjęć ze stacjonarnych fotokiosków.

Uwaga konkurs!

Odwiedzający „Dni otwarte fotografii natychmiastowej” mogą wziąć udział w specjalnie przygotowanym konkursie, w którym do wygrania będzie drukarka Instax Share SP-1 do wydruku zdjęć. Wystarczy wydrukować sobie zdjęcie na jednym z urządzeń, które będą dostępne tego dnia, a następnie zamieścić jego fotografię na Instagramie z hasztagiem #Fotojoker_zdjecia_natychmiastowe.

Serdecznie zapraszamy!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.