newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Zapraszamy na pl. Szewczyka

Dzień Matki i Dzień Dziecka już niebawem, przygotowaliśmy więc na placu Szewczyka specjalne atrakcje!

W najbliższy weekend 24-25 maja zapraszamy do wzięcia udziału w akcji zatytułowanej Życzę Ci. Na placu Szewczyka, w godz. 10.00-18.00, będzie można zrobić sobie zdjęcie z napisanymi, samodzielnie skomponowanymi życzeniami. Wybrane fotografie wyświetlane będą na cyfrowych ekranach w Galerii Katowickiej od 26 maja do 1 czerwca.

Na Dzień Dziecka (1.06) na placu Szewczyka wyklejone zostaną specjalne miejsca do gier i zabaw dla najmłodszych.

Zapraszamy!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.