newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Z Mamą najlepiej! – Dzień Matki w Galerii Katowickiej

Dzień matki w GK26 maja, w godzinach 12:00 – 19:00, zapraszamy wszystkie mamy z dziećmi do naszego Centrum. Przygotowaliśmy wiele atrakcji i niespodzianek – będą specjalne, aktywne tylko tego dnia promocje i rabaty – aby je otrzymać, należy pobrać (dla mamy i dziecka) naszą przypinkę. Można też będzie złożyć mamom życzenia przez nasz radiowęzeł – usłyszą je wszyscy klienci naszego Centrum, i oczywiście – Mama 🙂 W mini-studio fotograficznym na parterze, przed obiektywem profesjonalnego fotografa, można będzie zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Zdjęcia mam z sesji, w czasie rzeczywistym, będą wyświetlane na 36 ekranach w całym obiekcie. Każda z mam w tym dniu będzie mogła bezpłatnie wydrukować wykonane zdjęcie w salonie Fotojoker. Dodatkowo, 20 szczęśliwych mam będzie miało możliwość wydrukowania zdjęcia również na koszulce lub kubku (do wyboru: 10 bonów uprawniających do wydruku zdjęcia na kubku i 10 bonów uprawniających do wydruku na zdjęcia na koszulce). Obowiązuje zasada pierwszeństwa. Szczegółowy regulamin dostępny będzie w mini-studio fotograficznym na parterze oraz w salonie Fotojoker.

Serdecznie zapraszamy wszystkie mamy z dziećmi – niezależnie od wieku!

SPRAWDŹ wszystkie promocje i oferty specjalne przygotowane na Dzień Mamy!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.